INTENSYWNA REGENERACJA

Salon Celeste Promocje

Kochani! powoli żegnamy styczeń, jeszcze luty przed nami i już można zacząć myśleć o wiośnie!!!

To bardzo dobry czas aby skupić się na intensywnej regeneracji naszej skóry, która bardzo potrzebuje teraz odpowiedniego nawodnienia, nawilżenia, zabiegów antyoksydacyjnych, naprawczych, odświeżająco-rozświetlających i wielu, wielu innych…

Ja, pomogę Ci w doborze odpowiedniej kuracji w gabinecie oraz tej, którą warto kontynuować w domu…

A oto moja propozycja:

ZABIEGI OD MEDIDERMY:

  1. Zabieg Lactipeel z Nanomaską – To intensywne nawilżenie skóry, napięcie oraz rozjaśnienie. Zabieg szczególnie polecany dla skóry odwodnionej. Wybór poszczególnych produktów używanych podczas zabiegu jest uzależniony od indywidualnych potrzeb pacjenta. 

CENA ZABIEGU: 320 zł

2. DNA Recovery Peel w połączeniu z Melaspeel G – Zabieg intensywnie naprawczy i anti-aging. DNA Recovery Peel to redukcja wszelkich uszkodzeń skóry, a Melaspeel G to mieszanka kwasów przeznaczonych dla skór z widocznymi oznakami starzenia. Zabieg zostaje wykończony retinolem w odpowiednim stężeniu. 

CENA ZABIEGU: 340 zł 

3. Zabieg Ferulac Classic z witaminą C – To zabieg antyoksydacyjny, który zapewnia odświeżenie, rozświetlenie, ujędrnienie dla każdego typu skóry. Zabieg wspierający działanie produktów fotoprotekcyjnych. 

CENA ZABIEGU: 210 zł

4. Zabieg intensywnie oczyszczający z użyciem SALIPEEL LIC – Jest to bezpieczny peeling na bazie kwasu salicylowego, bez ryzyka wystąpienia poparzeń, zwłaszcza w przypadku formuły na bazie wodno-alkoholowej, która szybko wyparowuje, a więc po krystalizacji lub wyschnięciu penetracja substancji czynnych ustaje. Kwas salicylowy posiada właściwości przeciwzapalne, przeciwświądowe, antyseptyczne, antybakteryjne, ściągające oraz przeciwstarzeniowe.  

CENA ZABIEGU: 240 zł 

*  Oferta ważna do końca lutego br.

 

Udostępnij nas: