OBAGI - gdzie kupić? Kosmetyki OBAGI

OBAGI – gdzie kupić? Kosmetyki OBAGI

SalonCeleste Blog

Obagi to stworzona przez światowej klasy dermatologa marka kosmetyczna, która oferuje starannie wyselekcjonowane produkty najwyższej jakości. Amerykański lekarz, Zein Obagi, może poszczycić się imponującym doświadczeniem z zakresu leczenia chorób skórnych oraz minimalizowania oznak jej przedwczesnego starzenia się. Jego wiedza, w połączeniu z grupą profesjonalnych ekspertów, jest podstawą do tworzenia kosmetyków, które stanowią odpowiedź na potrzeby nawet najbardziej wymagających klientek.

Obagi – profesjonalna pielęgnacja na wyciągnięcie ręki

Najlepszy rezultat osiągniemy wtedy, gdy będziemy stosować składniki dopasowane do rodzaju naszej skóry. Indywidualna pielęgnacja i kompleksowe podejście do dbania o cerę to klucz do sukcesu. Zatrudnieni w naszym salonie specjaliści z przyjemnością pomogą w określeniu kondycji skóry klientki, w porozumieniu z nią wyznaczą cele, jakie chciałaby osiągnąć przy pomocy kosmetyków i wybiorą właściwe produkty. Niezależnie od tego, czy będzie to przywrócenie nawilżenia, rozjaśnienie i zlikwidowanie przebarwień, czy zniwelowanie zauważalnych oznak starzenia się, konieczne będzie ułożenie specjalnego planu zabiegów. Jego efektem będzie promienna i zdrowa cera o jednolitym kolorze i naturalnym blasku. Zwiększy się jej wytrzymałość, gęstość i będzie także imponująco gładka.

Dostępność kosmetyków Obagi

Aby produkty tej marki zapewniły nam jak najlepsze rezultaty, wymagana jest wiedza na temat sposobu oraz częstotliwości ich stosowania. Posiadają ją pracownicy naszego salonu, którzy pracują na starannie wybranych kosmetykach tej amerykańskiej firmy, umiejętnie dopasowując je do klientki. Dzięki temu zyskujemy gwarancję doskonałych efektów, pełnego bezpieczeństwa i przyjemnego charakteru kuracji. W salonie Celeste skorzystamy zarówno z preparatów nawilżających Obagi Hydrate, które odżywią naskórek i zredukują powstawanie nowych zmarszczek, jak i z kosmetyków do oczyszczania, takich jak żel C-Cleansing Gel, który pozbędzie się nadmiaru sebum i zanieczyszczeń. Do dyspozycji klientek znajduje się również serum z witaminą C, Professional ? C serum, które wzmocni naczynia krwionośne i poprawi koloryt skóry.

Jeśli zabieg wykonany przy pomocy kosmetyków Obagi przypadł nam do gustu, nic nie stoi na przeszkodzie, aby zaopatrzyć się w te specyfiki i kontynuować ich stosowanie w domowym zaciszu, dodatkowo rozbudowując pielęgnację. Zainteresowane klientki mogą zakupić te amerykańskie produkty w naszym salonie, korzystając z fachowego doradztwa personelu oraz atrakcyjnych cen.

Udostępnij nas: