Poczuj się pięknie i młodo we własnej skórze. Wykonaj nieablacyjny lifting skóry

Poczuj się pięknie i młodo we własnej skórze. Wykonaj nieablacyjny lifting skóry

Admin Blog

Marzysz o tym, aby zachować młodość na dłużej i patrząc w lustro, cieszyć się piękną, gładką i napiętą cerą? Wraz z upływem lat to normalne, że skóra będzie mniej jędrna i stanie się bardziej wiotka. Jednak możesz wyjść naprzeciw tym naturalnym procesom i skorzystać z profesjonalnych i skutecznych zabiegów liftingujących skórę. Medycyna estetyczna pozwoli Ci efektywnie zatrzymać czas, o czym możesz się przekonać na własnej skórze.

Na czym polega nieablacyjny lifting skóry?

Zabieg, który skrywa się pod nazwą “nieablacyjny lifting skóry” brzmi dla Ciebie enigmatycznie i nie wiesz, czego się po nim spodziewać? To doskonała propozycja dla wszystkich osób, które wymagają nieco głębszego zabiegu oraz skuteczniejszego efektu wygładzenia oraz ujędrnienia skóry. Zabieg SMOOTH to modelowanie skóry przy pomocy lasera oparty na kontrolowanym uszkodzeniu, a następnie pobudzeniu odnowy kolagenu. Jest to bezpieczna metoda, która nie narusza ciągłości naskórka.

Podczas zabiegu, jakim jest nieablacyjny lifting skóry, u pacjentów dochodzi do kurczenia się obecnych włókien kolagenowych, a w efekcie do powstawania nowego kolagenu, który znacząco poprawia elastyczność tkanek poddawanych leczeniu. Taki remodeling i stymulacja sprawiają, że skóra staje się gładka, napięta i wygląda niezwykle zdrowo. Zauważysz to natychmiastowo! Metoda ta daje duże pole do manewru, ponieważ można ją wykorzystać na różnych obszarach – na dłoniach, twarzy, szyi oraz dekolcie.

Jakie są korzyści nieablacyjnego liftingu skóry?

Ta innowacyjna metoda, która odmładza skórę, zyskała wielu zwolenników. Nie ma w tym nic dziwnego. Efekty są spektakularne i bardzo szybkie do zauważenia. Przede wszystkim po liftingu można dostrzec wyraźne spłycenie zmarszczek i ich redukcję. Dzięki temu skóra wygląda młodziej, zyskuje naturalny blask i witalność, a Ty możesz poczuć się pewniej i lepiej. Dla wielu osób upływ czasu bywa powodem do kompleksów, więc warto temu zaradzić i poprawić w ten sposób swoje samopoczucie. Ponadto po zabiegu dostrzega się poprawę kondycji oraz jędrności skóry, zwiększenie jej napięcia i elastyczności. Wszystkie nierówności zostają usunięte, a koloryt wyrównany. Brzmi idealnie, prawda? Możesz osiągnąć taki efekt, wybierając zaufany gabinet kosmetyczny, w którym specjaliści wykonają bezpieczny zabieg nieablacyjnego liftingu skóry.

O czym pamiętać przed i po zabiegu?

Aby cieszyć się spektakularnym efektem zabiegu, warto pamiętać o podstawowych czynnościach, które trzeba wykonać przed nim oraz po. Tryb SMOOTH działa delikatnie, bez krwawienia i z kontrolowanym rozmieszczeniem temperatur. To metoda fotoodmładzania, do której należy się przygotować. Przede wszystkim należy przyjrzeć się liście przeciwwskazań, wśród których znajdują się m.in. ciąża czy laktacja, choroby autoimmunologiczne czy przyjmowane leki (np. oparte na ziołach, które mogą wejść w reakcję ze światłem). Taka świadomość jest istotna, by zabieg przebiegł w bezpieczny sposób.

Z kolei po wykonanym zabiegu warto mieć na uwadze, że skóra będzie naturalnie się złuszczać i może mieć czerwony kolor. To efekt głębokiej przebudowy. Dlatego zrezygnuj z produktów mogących podrażniać skórę, a przez tydzień stosuj te rekomendowane przez kosmetologów. Oczyszczaj skórę przy użyciu łagodnych produktów i wybieraj kremy przyspieszające regenerację naskórka. Pamiętaj również o tym, by po zabiegu unikać ekspozycji na słońce, sauny, basenów oraz nadmiernego wysiłku fizycznego.

Udostępnij nas: