Ratunek dla odwodnionej upałem skóry? Peeling mlekowy Lacatipeel to odpowiedź!

Ratunek dla odwodnionej upałem skóry? Peeling mlekowy Lacatipeel to odpowiedź!

SalonCeleste Blog

Upał, czyli wysoka temperatura i wysycone powietrze odwadniają naszą skórę. W niektórych przypadkach dochodzi do nieprzyjemnych przesuszeń i zaczerwienień. Skóra staje się nadwrażliwa i bolesna. Na szczęście da się temu zaradzić. Proponujemy specjalny, dedykowany skórze zmęczonej i odwodnionej upałem, peeling mlekowy Lacatipeel.

Dobrodziejstwa kwasu mlekowego w akcji 

Peeling mlekowy Lacatipeel opiera się na skuteczności kosmetycznej kwasu mlekowego. To naturalna, przyjazna substancja wytwarzana w bezpiecznym i ekologicznym procesie fermentacji. Oddziałuje bezpośrednio na odwodnioną upałem skórę i natychmiast uzupełnia jej nawodnienie, dzięki czemu od razu uzyskiwany jest efekt świeżości i dobrego samopoczucia. 

Jak działa Lacatipeel – fakty kosmetologiczne

Peeling przybiera formę przyjemnego żelu. Sprawia, że kwas mlekowy stopniowo i bezpiecznie wnika w struktury skórne i odżywia je, wykluczając jakiekolwiek podrażnienia. Właściwości kosmetologiczne kwasu mlekowego, będącego podstawą Lacatipeel, to maksymalne złuszczanie przesuszonego, odwodnionego upałem naskórka i stabilizacja pH tkanki. Peeling wygładza i optycznie wybiela ciało za sprawą proporcjonalnego, równomiernego i harmonijnego rozproszenia substancji skórnej, zwanej melaniną. To ona odpowiada za naturalną barwę skóry, decydując o jej zdrowym i świeżym kolorycie.

Wskazania dermatologiczne do zabiegu 

Lacatipeel jest całkowicie bezpieczny i ekologiczny, dzięki swej podstawie w postaci wiodącej zawartości kwasu mlekowego. Można go stosować profilaktycznie i pielęgnacyjnie bez żadnego ryzyka. W szczególności jednak poleca się go wtedy, kiedy skóra jest odwodniona, przesuszona upałem, występują nieładne przebarwienia w reakcji na wysoką temperaturę i podobne31 mankamenty urody. Peeling Lacatipeel przeznaczony jest również jako ratunek dla tkanki, która z różnych przyczyn utraciła swą naturalną jędrność. Kwas mlekowy skutecznie usuwa również przebarwienia i plamy posłoneczne w przypadku skóry uszkodzonej zbyt długą ekspozycją na ostre, letnie słońce. Każde z tych wskazań jest bardzo istotne dla dobrej kondycji naszej skóry i łatwo można skorygować problemy używając dobroczynnych właściwości kwasu mlekowego. Lacatipeel to ulga dla zmęczonej upałem skóry.

Udostępnij nas: