Remodeling skóry przy użyciu lasera - na czym polega?

Remodeling skóry przy użyciu lasera – na czym polega?

Admin Blog

Marzysz o gładkiej skórze pozbawionej zmarszczek? Doskonałym sposobem, aby cieszyć się pięknym i młodym wyglądem jest remodeling PIANO. To innowacyjna metoda stosowana w odmładzaniu. Lifting laserowy pozwala na skuteczne ujędrnienie, regenerację, zwiększenie napięcia. Przekonaj się o tym, że warto skorzystać z nowoczesnej metody, jaką jest PIANO.

Remodeling skóry PIANO – na czym polega zabieg?

Na rynku pojawia się coraz więcej innowacyjnych zabiegów, które mają na celu odjęcie nam kilku bądź nawet kilkunastu lat. Prawdziwą nowinką, która przyciąga coraz więcej pacjentek, jest specjalny tryb terapii nieblacyjnej, termolaser PIANO. Metoda ta pozwala na kontrolowane uszkodzenia termiczne kolagenu, jaki znajduje się w skórze właściwej, a następnie jego remodeling. Podczas niego poprawie ulega napięcie i gładkość skóry, a także sam wygląd. Zaskakujące efekty to nie tylko spłycenie zmarszczek.

Z uwagi na naturalny proces starzenia się skóry, zmiany zachodzą właśnie w obrębie kolagenu i elastyny, czyli substancji, jakie zapewniają jędrność. Można temu skutecznie zaradzić, sięgając po dobrodziejstwa, jakie niesie właśnie medycyna estetyczna. Remodeling skóry przy wykorzystaniu technologii PIANO skłania skórę do samoistnej regeneracji. Stosuje się w tym celu wiązki lasera, który wytwarza specjalne terapeutyczne ciepło.

Jakie są wskazania i efekty zabiegu PIANO?

Zauważasz, że Twoja skóra się starzeje i wymaga czegoś więcej niż tylko codziennej pielęgnacji z wykorzystaniem kremu czy serum? To jeden z powodów, dla których warto sięgnąć po zabieg PIANO. Jest to metoda niezwykle skuteczna i przede wszystkim uniwersalna.

Po ustalonej liczbie wykonanych serii widać wiele zachwycających efektów, jakie utrzymają się na długo. Mowa przede wszystkim o silnej regeneracji włókien kolagenowych. Ponadto skóra będzie wyraźnie napięta i gładka, a zmarszczki płytkie. Profesjonalny kosmetolog ustali liczbę rekomendowanych zabiegów – najczęściej jest to od 3 do 6 serii w odstępie czasowym od 4 do 6 tygodni. Dzięki temu uzyskamy doskonałe rezultaty. Metoda PIANO jest niezawodnym sposobem, który jest szczególnie rekomendowany osobom szukającym delikatnych rozwiązań z krótkim okresem rekonwalescencji.

  •  

Remodeling skóry PIANO – przeciwskazania, które warto znać

O ile remodeling skóry PIANO jest bardzo bezpieczny i efektywny, o tyle warto mieć na uwadze, że istnieją różne przeciwskazania, które warto mieć na uwadze. Przede wszystkim nie powinny się na niego decydować kobiety w ciąży bądź w trakcie laktacji. Wykluczeniem do zabiegu jest również przyjmowanie leków światłouczulających, choroby autoimmunologiczne, serca i krwi, bielactwo, padaczka, nowotwory, AIDS, HIV, żółtaczka typu B i C, cukrzyca czy schorzenia endokrynologiczne. Przed rozpoczęciem remodelingu należy zrezygnować z picia ziół (około 4 tygodnie wcześniej), alkoholu (przynajmniej dobę wcześniej), przyjmowania witaminy A – również w kosmetykach (4 tygodnie przed zabiegiem). Trzeba też zwrócić uwagę, kiedy przyjmowało się ostatni raz antybiotyki czy sterydy – okres zakończenia kuracji musi wynosić minimum miesiąc. Osoby cierpiące na nieprawidłowości krzepnięcia krwi, mające tendencję do powstawania blizn, powinny zaniechać metody nieablacyjnej PIANO.

Udostępnij nas: