SILNE DZIAŁANIE ANTI-AGING

Salon Celeste Promocje

1. Silna biorewitalizacja skóry bez użycia igieł !!! TO MUSI BYĆ PRX-T33 i Remodeling skóry PIANO laserem Fotona 

PRX-T33 to innowacyjny preparat złożony z 33% TCA modulowanego nadtlenkiem wodoru. To produkt zdolny do głębokiego stymulowania skóry, bez powodowania podrażnień na powierzchni.

33% TCA przenika i działa na skórę właściwą, aktywując proces przebudowy podczas gdy na powierzchni skóry jest neutralizowany przez nadtlenek wodoru zawarty w preparacie. Jest to zatem produkt zdolny do stymulacji skóry właściwej, bez złuszczania naskórka.

PRX-T33 wspomaga także inne zabiegi medycyny estetycznej m.in. laseroterapię, z którą może być z powodzeniem łączony w jednej sesji zabiegowej. Kwas TCA ani inne składniki nie są fotouczulające. Zabieg PRX-T33 nie wyłącza Pacjenta z codziennych aktywności.

Laserowy remodeling PIANO jest procedurą, która indukuje kontrolowany uraz termiczny kolagenu w skórze właściwej co prowadzi do następowego remodelingu kolagenu z jednoczesnym oszczędzeniem naskórka. Kiedy kolagen zawarty w skórze goi się i podlega remodelingowi pod nieuszkodzoną warstwą zewnętrzną, poprawia się napięcie i gładkość skóry polepszając tym samym jej wygląd.

*  Pojedynczy zabieg PRX-T33 i Remodeling PIANO teraz w wyjątkowej CENIE: -20% (NA CAŁĄ PROCEDURĘ) 720 zł !! zamiast 900 zł

*  Mocna kuracja 3x PRX-T33 i 3 zabiegi remodelingu PIANO – 25% tj. 2025 zł zamiast 2.700 zł

*  5 zabiegów PRX-T33 -30% tj. 1.570 zł zamiast 2.250 zł

*  3 zabiegi laserowego remodelingu PIANO – 20% tj. 1080 zł zamiast 1.350 zł

Udostępnij nas: