Marzysz o pięknej sylwetce – gładkim ciele pozbawionym tkanki tłuszczowej i cellulitu, wiotkiej skóry i obrzęków? Skuteczną metodą, jaką oferuje medycyna estetyczna, jest endermologia LPG. To bezinwazyjny, naturalny i bezbolesny sposób wybierany przez pacjentów, dla których liczy się nie tylko spektakularny efekt, ale także szybkość jego osiągnięcia.
Na czym polega endermologia LPG?
Coraz popularniejszym zabiegiem, który pozwala uzyskać świetną sylwetkę w krótkim czasie, jest endermologia LPG. Działa ona wszechstronnie i co najważniejsze oddziałuje na wszystkie partie ciała, a nie tylko na jedną. Dlatego osoby decydujące się na metodę, są tak bardzo zadowolone, a efekty wizualne widoczne niemal natychmiastowo. To nic innego jak specjalistyczny masaż podciśnieniowy wykonywany przy pomocy specjalnego urządzenia, które wyposażone jest w głowicę, rolkę i łopatkę, jakie chwytają fałd masowanej skóry i ugniatają go. Dzięki temu, że głowica porusza się w różnych kierunkach, doskonale sprawdza się nawet na głębokich warstwach. Endermologia stanowi zabieg, który jest odprężający i relaksujący, a przy tym modelujący sylwetkę. Przyspiesza pracę układu limfatycznego, w której efekcie organizm usuwa toksyny i nadmiar zalegających płynów.
Jakie są efekty i korzyści z zabiegu endermologii LPG?
Dlaczego endermologia LPG jest tak ceniona przez pacjentów? Podczas masażu dochodzi do przyspieszenia przemiany materii, usunięcia komórek tłuszczowych oraz rozbicia złogów tłuszczu. Dodatkowo stymulowane jest krążenie krwi, a ciało staje się jędrniejsze. Zwiększa się produkcja elastyny i kolagenu.
Czy każdy może zdecydować się na endermologię LPG?
Niewątpliwie endermologia LPG jest zabiegiem bezpiecznym i skutecznym, dlatego poleca się ją osobom z nadwagą czy szukających sposobów na pozbycie się tłuszczu, gdy stosowane diety czy treningi nie są wystarczająco efektywne. Ponadto jest świetnym wyborem dla pań chcących rozprawić się z cellulitem. Jednak warto pamiętać, że nie jest to masaż odpowiedni dla wszystkich. Jeśli w grę wchodzą problemy naczyniowo-skórne czy choroby naczyniowe, wtedy nie powinno się go wykonywać. Ponadto przeciwskazaniem jest poddawanie zabiegowi tych partii ciała, gdzie wszczepione są implanty lub na których występują stany zapalne.