Top 3 zabiegów na wiosnę!

Top 3 zabiegów na wiosnę!

SalonCeleste Blog

Nadejście wiosny zawsze oznacza pewne zmiany. Dobrym pomysłem jest wprowadzenie ich także w swoim wyglądzie! Z tego powodu zdecydować się można na jeden z zabiegów, który jest polecany wszystkim Paniom wraz z nadejściem cieplejszych dni. W naszym gabinecie kosmetycznym mamy do zaoferowania wiele różnego rodzaju usług, ale w szczególności chciałybyśmy polecić trzy, które uważamy za najlepsze do wykonania na wiosnę.

Mikrodermabrazja – kiedy się na nią zdecydować?

Przyznać trzeba, że jest to ostatnio prawdziwy hit i decyduje się na niego coraz więcej kobiet. Faktycznie, skorzystanie może przynieść dużo korzyści i dlatego tym bardziej zachęcamy do zdecydowania się właśnie na mikrodermabrazję. Największym atutem tego zabiegu jest, że jest on w pełni bezbolesny i w pozytywny sposób wpływa na stan skóry. Między innymi staje się ona:

  • wygładzona
  • odżywiona
  • odmłodzona
  • zregenerowana

Dodatkowo oferujemy wykonanie tego zabiegu na dowolnej części ciała. Polecany jest on głównie osobom, które borykają się z problemami skórnymi, takimi jak zaskórniki, rozstępy czy rozszerzone pory. Po mikrodermabrazji od razu można wrócić do codziennych czynności. 

Czym jest mezoterapia igłowa?

To kolejna usługa, która zyskuje na popularności, w tej chwili jest bowiem jednym ze skuteczniejszych zabiegów medycyny estetycznej. Polega na wstrzykiwaniu w głąb skóry specjalnych substancji aktywnych, które wybierane są względem każdego konkretnego pacjenta. To dlatego ich dobór jest bardzo indywidualny. Warto jednak wiedzieć, kiedy udać się na taki zabieg. Przede wszystkim wtedy, gdy chce się ujędrnić swoją skórę, dodać jej blasku, czy też nieco ją odmłodzić. Kilka z wielu efektów, jakich można się spodziewać, to:

  • spłycenie i redukcja zmarszczek
  • spłycenie blizn
  • redukcja rozstępów

Zabieg polecany jest bez względu na wiek i jest bezpieczny ze względu na niewielki stopień ingerencji.

Laserowe zamykanie i usuwanie naczynek – co to takiego?

Usługa polecana jest Paniom, które skarżą się na pękające i nieestetycznie wyglądające pajączki. Po skorzystaniu ze światła lasera, wcześniej widoczne ogniska zaczynają blednąć, aż finalnie stają się w ogóle niewidoczne. Aby uzyskać całkowitą skuteczność, taki zabieg warto wykonać przynajmniej 3 razy z kilkutygodniowymi odstępami. Zapraszamy na konsultacje, na których ocenić będzie można stan skóry oraz dalsze postępowanie w celu usunięcia problematycznych naczynek.

Udostępnij nas: