Trendy w zabiegach na 2020 rok!

Trendy w zabiegach na 2020 rok!

SalonCeleste Blog

Popularność medycyny estetycznej z roku na rok rośnie, jednakże z biegiem czasu zmieniają się trendy dotyczące poszczególnych zabiegów. Współcześni pacjenci mają sprecyzowane wymagania i bardzo ważne jest dla nich bezpieczeństwo, jak również krótki okres rekonwalescencji. Dlatego widoczne jest wzrastające zainteresowanie zabiegami mało inwazyjnymi, które pozwalają na szybki powrót do codziennych obowiązków. 

Smart aging – najnowszy trend w medycynie estetycznej

Modne w ostatnich latach hasło anti-aging stopniowo traci na sile, a zastępuje je tzw. “smart aging”. Jego głównym założeniem jest zaprzestanie walki z uplywającym czasem. Nie da się cofnąć naturalnego procesu starzenia się skóry, jednakże właściwa pielęgnacja pozwala go znacznie spowolnić i uzyskać fenomenalne efekty! W tę ideę wpisują się nieinwazyjne zabiegi medycyny estetycznej, których działanie polega na dostarczaniu cennych składników aktywnych oraz pobudzeniu naturalnych procesów regeneracyjnych. Dzięki wykorzystaniu najnowszych technologii hi-tech, współczesne operacje zapewniają wysoką efektywność bez konieczności interwencji chirurga. 

Właściwa pielęgnacja kluczem do pięknego wyglądu 

Co zrobić, aby zachować piękną i młodą skórę na dłużej? Wiele kobiet niestety zapomina, że kluczowym krokiem dla uzyskania nieskazitelnej cery jest jej regularne nawilżanie i zapobieganie utracie wody. Można o to zadbać stosując odpowiednie kosmetyki, jednakże najlepsze efekty uzyskamy za pomocą specjalnych zabiegów. Wysoką skuteczność w tym zakresie wykazuje mezoterapia. Polega ona na ostrzykiwaniu twarzy skoncentrowanymi składnikami aktywnymi, które docierają do głębszych warstw naskórka i zapewniają intensywne nawilżenie. 

Nowoczesne technologie dla pięknej i młodej skóry 

Wciąż rosnące zainteresowanie wzbudzają zabiegi opierające się na działaniu lasera. Stosowany on jest zarówno do leczenia drobnych niedoskonałości (np. przebarwień), jak również w celach prewencyjnych oraz dla zachowania pięknej i młodej skóry na dłużej. Dzięki najnowszym technologiom, zabiegi z wykorzystaniem takich urządzeń są obecnie mało inwazyjne i nie wymagają długotrwałej rekonwalescencji, a efekty potrafią być oszałamiające! Tak właśnie działa nowoczesny laser Fotona Spectro SP, który łączy w sobie skuteczność sprzętu ablacyjnego z niską inwazyjnością urządzeń nieablacyjnych. Doskonale radzi sobie z redukcją drobnych zmarszczek, przebarwień, a nawet zmian trądzikowych. Metoda ta doskonale wpisuje się w aktualny trend smart aging – dzięki niej możemy cieszyć się młodą i zadbaną skórą bez konieczności użycia skalpela!

Nadchodzi nowa era w medycynie estetycznej. Łagodne, a przy tym wysoce skuteczne zabiegi sukcesywnie zastępują jeszcze do niedawna popularną chirurgię plastyczną!

Udostępnij nas: