Wczesna wiosna to ostatni dzwonek na depilację przed latem!

Wczesna wiosna to ostatni dzwonek na depilację przed latem!

SalonCeleste Blog

Maszynki do golenia czy depilatory nie są idealną metodą depilacji. Dodatkowo po tego typu sposobie pozbycia się owłosienia narażamy się na liczne negatywne skutki, jak suchą skórę, podrażnienia, a nawet możliwość infekcji. Warto też uświadomić, że takie metody są mało skuteczne i wymagają cyklicznego powtarzania, a podczas wakacyjnego urlopu może to być niezwykle uciążliwe. Jednogłośnie najlepszą metodą pozbywania się włosów jest depilacja za pomocą niezwykle skutecznego lasera diodowego LINSCAN. Zabiegi warto rozpocząć już wczesną wiosną, aby latem cieszyć się piękną i gładką skórą.

Zalety depilacji laserowej

Na wstępie należałoby podkreślić, że obecnie jest to najskuteczniejszy sposób trwałego usuwania zbędnego owłosienia. Sam zabieg jest bezbolesny, a efekty można zauważyć już po pierwszej wizycie. Atutem tej metody jest możliwość depilacji dużych powierzchni. Laser LINSCAN daje możliwość dobrania indywidualnych parametrów mocy wiązki, biorąc pod uwagę karnację klientki czy też jej kolor włosów.

Podczas letniego urlopu naszym najczęstszym odzieniem jest strój kąpielowy, który niestety uwidacznia dość sporą część ciała. Aby czuć się komfortowo i nie martwić się strefą bikini, warto i w tym wypadku wykorzystać możliwości depilacji laserowej. Tak newralgiczne i delikatne miejsca potrzebują odpowiedniej metody, która nie wpłynie negatywnie na stan skóry. Wiązka światła jest na tyle delikatna, że usuwanie włosków z tej strefy daje poczucie dużego komfortu, a efekty są bardzo zadowalające.

Wiosna to idealny czas na rozpoczęcie sesji depilacji laserowej

Aby efekt był trwały należałoby wykonać kilka powtórzeń. Wszystko zależy od indywidualnych cech skóry oraz owłosienia, lecz zazwyczaj konieczna jest większa ilość zabiegów (więcej niż 1). Po nim należy unikać ekspozycji na słońce przez około 14 dni, dlatego też wczesna wiosna jest na niego idealną porą, zwłaszcza gdy w planie mamy depilację kilku partii naszego ciała. Mimo wszystko jednym z nielicznych negatywnych skutków jest wrażliwość na działanie promieni UV: ekspozycja grozi poważnym poparzeniem słonecznym.

Depilacja laserowa – koszty

Tak naprawdę jakby podsumować ceny jednorazowych maszynek, to kwota za zabieg laserowy jest znacznie niższa. Czasami można rozłożyć koszty na raty – wszystko zależy od oferty danego salonu kosmetycznego.

Udostępnij nas: