ZABIEG PRX-T33

ZABIEG PRX-T33

Salon Celeste Nowości

ZABIEG PRX-T 33 INTENSYWNA REWITALIZACJA/ WIOTKA SKÓRA/SZYBKIE REZULTATY/WIDOCZNY EFEKT LIFTINGU

Co to jest PRX-T 33 ?

To zabieg silnej stymulacji wiotkiej skóry twarzy i ciała bez użycia igieł. Jest to oryginalna formuła połączenia TCA (kwasu trójchlorooctowego) i wody utlenionej opracowana przez dr Rossanę Castellanę, specjalistę w dziedzinie dermatologii.

Według dr Castellany medycyna estetyczna to ?leczenie przed pojawieniem się, a następnie pojawieniem się?. PRX-T33 to nowy, prosty, nieinwazyjny zabieg stymulujący częściową odnowę skórnej tkanki łącznej.

Skóra właściwa jest warstwą, która stanowi rusztowanie podtrzymujące skórę i ma tendencję do rozrzedzania się i rozluźniania wraz z wiekiem; to leczenie, które można często powtarzać, nawet latem. Zwiększa jędrność, a zatem poprawia gęstość i wygląd skóry.

PRX-T33 to innowacyjny preparat złożony z 33% TCA modulowanego nadtlenkiem wodoru. To produkt zdolny do głębokiego stymulowania skóry, bez powodowania podrażnień na powierzchni.

33% TCA przenika i działa na skórę właściwą, aktywując proces przebudowy podczas gdy na powierzchni skóry jest neutralizowany przez nadtlenek wodoru zawarty w preparacie. Jest to zatem produkt zdolny do stymulacji skóry właściwej, bez złuszczania naskórka.

Wynik jest natychmiast odczuwalny przez Pacjenta, ponieważ skóra natychmiast staje się bardziej jędrna i gładka.

PRX-T33 wspomaga także inne zabiegi medycyny estetycznej jak mezoterapia, nici, mikronakłuwanie, radiofrekwencja, osocze bogatopłytkowe i lasery, z którymi może być z powodzeniem łączony w jednej sesji zabiegowej. Kwas TCA ani inne składniki nie są fotouczulające. Zabieg PRX-T33 nie wyłącza Pacjenta z codziennych aktywności.

PODSUMOWUJĄC:

Jak działa PRX-T 33

33% TCA w PRX-T 33- nie uszkadza skóry, stymuluje czynniki wzrostu fibroblastów, które dzięki H2O2 mają większe powinowactwo do specyficznych receptorów.

H2O2- woda utleniona w bardzo niskim stężeniu, działa poprzez modulację agresywności TCA i nawilżenie tkanek oraz potęguje mechanizmy stymulacji skóry, przygotowując receptory dla czynników wzrostu, moduluje proces zapalny, przebudowuje macierz pozakomórkową dzięki procesowi apoptozy.

Kwas kojowy 5%- działa hamująco melanogenezę, działa rozjaśniająco.

Kto jest dobrym kandydatem do zabiegu PRX-T 33

5-12 lat blizny (ospa wietrzna, liszajec)

12-25 lat zastępuje oczyszczanie twarzy (wygładza skórę i ułatwia redukcję zaskórników)

25-35 lat  rozstępy

35-45 lat  biorewitalizacja skóry twarzy i ciała, zwiotczenie skóry biustu

45 lat i więcej  rewitalizacja zwiotczałej skóry, poprawa jędrności skóry dekoltu i biustu

 

 

WSKAZANIA: utrata napięcia skóry twarzy i ciała, ujędrnienie skóry dekoltu, blizny zanikowe np. po trądziku i ospie wietrznej, rozstępy, wspomaganie leczenia przebarwień skóry, oczyszczanie skóry łojotokowej, działanie przeciwzapalne i bakteriobójcze wspomagające leczenie zmian ziarninujących.

CENA REGULARNA POJEDYNCZEGO ZABIEGU 450 zł / Zabieg można oczywiście wykonać jednorazowo ale sugerujemy serię 5 zabiegów wykonywanych co 7 dni.

(Cena pakietu 1.500 zł) 

Do końca grudnia 15% RABATU na pojedynczy zabieg 380 zł zamiast 450 zł

WAŻNE!! Program aktywna skóra czyli odpowiednia gimnastyka dla Twojej skóry. 

To dwa produkty niezbędne po zabiegu PRX-T33:

Płyn wygładzający WiQO – dlaczego warto go stosować? Ludzka skóra ma pH kwaśne, które średnio wynosi 5.5. Stosowanie płynu wygładzającego do twarzy WiQO powoduje obniżenie pH skóry. Dla przywrócenia jego naturalnego poziomu skóra mobilizowana jest do swego rodzaju biologicznej “gimnastyki”. Zaleca się używanie preparatu codziennie przez dłuższy czas, ponieważ skóra nigdy nie przyzwyczaja się do tego procesu. Systematyczne stosowanie płynu wygładzającego do twarzy WiQO sprawia, że skóra będzie zawsze “aktywna” i pobudzona do produkcji kolagenu. 

Krem odżywczy i nawilżający WiQO (twarz, szyja, dekolt) – Koncentrat czynników odżywczych i podstawowych substancji ochronnych dla skóry suchej i bardzo suchej oraz normalnej i mieszanej. Niezastąpiony sojusznik w walce o odżywioną i nawilżoną skórę. 

 

 

Udostępnij nas: