Zmagasz się z bliznami? Mamy na to niezawodny sposób. Skorzystaj z laseru Fotona!

Zmagasz się z bliznami? Mamy na to niezawodny sposób. Skorzystaj z laseru Fotona!

SalonCeleste Blog

Blizny mogą powstawać z różnych powodów – trądzik, przebyte operacje, wypadki, to niektóre z nich. Jeśli takie zmiany na Twojej skórze są dla Ciebie nieestetyczne, na pewno szukasz sposobów, aby skutecznie się ich pozbyć. Niektóre blizny są także przyczyną kompleksów i gorszego samopoczucia, inne przypominają o niemiłych wydarzeniach. Mamy jednak dla Ciebie rozwiązanie – zabieg z użyciem lasera Fotona.

Wysoka skuteczność

Dzięki przeprowadzeniu zabiegu można skutecznie pozbyć się blizn potrądzikowych, przerośniętych, pourazowych, pooperacyjnych, a nawet tych trudnych do zagojenia. Jest to wyjątkowo ceniona metoda, gdyż poprzez oddziaływanie światła pobudza się komórki skóry właściwej do produkcji włókien kolagenowych. Wykonywany w naszym gabinecie zabieg sprawi, że zauważysz wyraźną różnicę – takiego efektu nie uzyskasz za pomocą żadnych preparatów.

Bezpieczeństwo usuwania blizn

Zabieg laserem Fotona należy do mało inwazyjnych i, jeśli jest wykonywany przez specjalistów, przyniesie właściwe efekty. Nie musisz obawiać się, że będzie bolesny i długi – w naszym gabinecie zapewnimy Ci wszystko, abyś czuł się w pełni komfortowo. Każdy klient jest dla nas ważny i zachowujemy indywidualne podejście, by zrobić wszystko, żeby Twoje blizny nie były widoczne. Już przed zabiegiem rozwiejemy też wszystkie wątpliwości i odpowiemy na pytania.

Szybkie osiągnięcie rezultatów

Po wyjściu z zabiegu skóra staje się podrażniona i zaczerwieniona – ponieważ wcześniej pobudzamy ją za pomocą lasera, rozpoczynają się procesy naprawcze. Już po kilku dniach zauważysz, że obszar zaczyna się zmieniać pod względem kolorytu i upodabnia się do reszty skóry. Najważniejsze, co w tym czasie zalecamy, to stosowanie ochrony przeciwsłonecznej oraz produktów łagodzących oraz oczyszczanie jej jedynie za pomocą łagodnych kosmetyków.

Długotrwałe efekty

Poprzez pobudzenie do regeneracji i odbudowy, blizny stają się zdecydowanie mniej zauważalne. Jest to spowodowane tym, że mniej wyróżniają się na tle zdrowej skóry znajdującej się dookoła. Efekty uwarunkowane są wieloma czynnikami, takimi jak głębokość blizny oraz miejsce jej występowania. Dodatkowo na lepsze rezultaty wpływa odpowiednia pielęgnacja po wykonaniu całego zabiegu.

Skorzystanie z lasera Fotona przynosi upragnioną poprawę wyglądu blizn. Robimy wszystko, co w naszej mocy, aby każda sesja była przyjemna dla klienta i nie generowała mu niepotrzebnego stresu. Łączymy nowoczesną technologię z doświadczeniem i profesjonalnym podejściem, by zagwarantować maksymalną efektywność. Jeśli szukasz skutecznego sposobu na pozbycie się blizn, wizyta w naszym gabinecie może okazać się tym, czego potrzebujesz.

Udostępnij nas: