Cosmelan kuracja na przebarwienia

Cosmelan to składająca się z 2 etapów terapia.

Jest najskuteczniejsza w usuwaniu przebarwień o róznej lokalizacj i przyczynie. W jej stosowaniu wyróżnia się dwa etapy:

Pierwszy etap odbywa się w gabinecie. Polega on na nałożeniu maski na kilka godzin. Ilość godzin określa wykfalifikowany specjalista.

Drugi etap kuracji polega na pielęgnacji kremem Cosmelan 2 oraz HydraVital Factor K. Etap ten przebiega oczywiście w domu według ścisłych zaleceń specjalisty.

cosmelan

Na czym polega terapia Cosmelan?

Podczas pierwszego spotkania pacjenta z kosmetologiem przedstawione zostają zasady działania terapii oraz poszczególne etapy zabiegu. Po zakończeniu właściwego zabiegu terapia musi być kontynuowana przez pacjenta w warunkach domowych przy pomocy kremu Cosmelan 2. Jego działanie polega na podtrzymaniu efektu działania zabiegu i wspomaganiu usunięcia przebarwień. Dodatkowym efektem działania kremu jest zamykanie porów skóry, regulacja wydzielania łoju oraz zapobieganie hiperpigmentacji.

Aby nie dopuścić do ponownego pojawienia się przebarwień nie można pod żadnym pozorem przerywać terapii. W trakcie jej trwania nie powinniśmy także jednocześnie używać innych środków o podobnym działaniu wybielająco złuszczającym. Należy także stosować się do zalecanych przez specjalistę terminów wizyt kontrolnych podczas trwania terapii.

Stosowanie się do wszystkich zaleceń kosmetologa gwarantuje zadowalający przebieg terapii oraz uzyskanie pomyślnego efektu. Każdy etap kuracji jest tak samo ważny dla końcowego efektu pozbycia się plam i nie może być bagatelizowany przez pacjenta. Sama terapia nie eliminuje przyczyn powstawania przebarwień. Pozwala na ich usunięcie w przypadku gdy nie było możliwości dokonania tego innymi metodami.

Czynniki aktywne w kremie Cosmelan:

  • -kwas askorbowy
  • palmitynian retinolu
  • kwas fitowy
  • kwas kojowy

Zalety terapii Cosmelan

Terapia Cosmelan działa jednocześnie wygładzająco, rozjaśniająco oraz odmładzająco. Poprzez swoje działanie stymuluje odnowę kolagenu, zamyka pory oraz reguluje wydzielanie przez nie łoju. Terapia jest skuteczna we wszystkich typach melasmy, wyraźnie rozjaśnia specyficzne i dość małe plamy takie jak piegi, plamy starcze, przebarwienia posłoneczne oraz znamiona barwnikowe. Zabiegi Cosmelan mogą być wykonywane niezależnie od pory roku i są odpowiednie dla każdego typu i rodzaju skóry.

Cennik

Kuracja Cosmelan

2000 zł

Zapraszamy na kurację

Skontaktuj się!