Mezoterapia Mikroigłowa Dermapen 4.0

Dermapen 4.0


To opatentowane urządzenie do mezoterapii mikroigłowej, różniące się od innych niezwykłą precyzją nakłuwania. W trakcie całej procedury stosowane są preparaty o bogatym składzie. Podczas zabiegu dochodzi do frakcyjnego nakłuwania skóry na odpowiednim poziomie, dzięki czemu dochodzi do powstania nowych włókien kolagenowych i elastynowych. Powstałe w ten sposób uszkodzenie skóry jest bodźcem do uruchomienia procesów regeneracji. Dzięki temu kondycja skóry ulega poprawie, staje się ona bardziej napięta, a zmarszczki mniej widoczne. Blizny potrądzikowe oraz pourazowe stają się płytsze, jaśniejsze i mniej widoczne. Dochodzi również do zwiększenia ukrwienia skóry, co sprawia, że odzyskuje ona swój wcześniejszy blask.

PRZEBIEG ZABIEGU


Zaplanowany obszar zabiegowy poddaje się wielokrotnym nakłuciom, w skutek czego skóra staje się wyraźnie zaczerwieniona oraz może punktowo krwawić. W zależności od okolicy oraz rodzaju skóry precyzyjnie regulujemy głębokość nakłuć od 0,5-2,5mm. Efekt zabiegu możemy dodatkowo spotęgować dzięki zastosowaniu odpowiednio dobranego preparatu o bogatym składzie, który będzie wnikał w głąb skóry poprzez powstałe podczas zabiegu mikrouszkodzenia.

EFEKT ZABIEGU

  • Zwiększenie gęstości i elastyczności skóry
  • Poprawa odżywienia skóry
  • Wygładzenie zmarszczek
  • Ujednolicenie kolorytu skóry
  • Spłycenie blizn potrądzikowych
  • Spłycenie, rozjaśnienie i poprawa elastyczności blizn pourazowych oraz pooparzeniowych
  • Redukcja rozstępów
  • Zmniejszenie porów

CZAS REKONWALESCENCJI


Stan podrażnienia skóry jest bardzo indywidualny. Bezpośrednio po zabiegu skóra jest mocno zaczerwieniona (jakby poparzona). Stan ten utrzymuje się kilka godzin, a w niektórych przypadkach kilka dni. U niektórych pacjentów w następnym dniu po zabiegu może dodatkowo pojawić się obrzęk trwający około 1-2 dni lub złuszczanie, które występuje zazwyczaj 2-4 dni po wykonanej procedurze. W niektórych bardziej wrażliwych miejscach mogą pojawić się punktowe wybroczyny.

CZĘSTOTLIWOŚĆ ZABIEGÓW

W przypadku zabiegów odmładzających twarz i szyję zaleca się wykonanie 3-5 zabiegów w serii co 4 tygodnie.
W przypadku leczenia blizn lub znacznej wiotkości skóry: 6-8 zabiegów co 2-4 tygodnie.

Dermapen 4.0 Kraków – najnowsza technologia mezoterapii

Szukasz sposobu, by zadbać o swoją skórę w kompleksowy sposób, sięgając po nowoczesne i innowacyjne rozwiązania? Postaw na mezoterapię wykonywaną przy użyciu oryginalnego urządzenia Dermapen 4.0. Jest ono powszechnie rekomendowane jako najbardziej zaawansowane pod względem technologicznym. Pozwala na skuteczne frakcyjne mikronakłuwanie skóry przy wykorzystaniu opatentowanego systemu.
Mowa o pulsujących igłach, jakie dostarczają niezbędne substancje aktywne zarówno do naskórka, jak i skóry właściwej. Dzięki temu skóra jest pobudzona do regeneracji, zyskuje świetny wygląd, a Ty pewność siebie i komfort. Dermapen 4.0 oferuje automatyczne nakłucia, co jest prawdziwym hitem, ponieważ taka właśnie funkcjonalność zwiększa efektywność zabiegów, zmniejszając jednocześnie wszelki dyskomfort, który mógłby się pojawić podczas mezoterapii i po niej. Sięgnij po innowacyjne rozwiązania, które są wszechstronne, bezpieczne i przede wszystkim skuteczne.

Dermapen cena – Kraków

Dermapen 4.0 to jeden z najpopularniejszych zabiegów w ostatnich latach. Cieszy się sporym zainteresowaniem z uwagi na uniwersalność, ponieważ mogą po niego sięgnąć osoby w różnym wieku i z dowolnymi potrzebami skóry. Nie tylko zwalcza on niedoskonałości czy spłyca zmarszczki, ale także pozwala zachować zdrowy wygląd np. w okolicy oczu. To metoda, która sprosta potrzebom najbardziej wrażliwych obszarów twarzy. Dzięki inteligentnej regulacji zarówno nacisku, jak i głębokości wykonywanych nakłuć, Dermapen 4.0 można dowolnie dopasować do różnorodnych preferencji.
Przyjdź do naszego gabinetu w Krakowie i porozmawiaj z naszymi kosmetologami, by dowiedzieć się, w jaki sposób zabieg ten może okazać się przydatny dla Twojej cery. Odpowiednie doświadczenie specjalistów, zastosowane techniki i dobrany sposób wykonywania mezoterapii mogą przynieść spektakularne efekty.

Mezoterapia mikroigłowa przed i po – poznaj efekty zabiegu

Nieustannie powtarzamy naszym klientom, że mezoterapia mikroigłowa Dermapen 4.0 to świetny wybór naprawdę dla wszystkich. Porównywanie efektów przed i po, podziwianie twarzy po dermapenie to ogromna radość i powód do satysfakcji. Widoczność oraz trwałość uzyskanych rezultatów mogą się różnić w zależności od tego, w jakiej kondycji jest skóra oraz z jakimi problemami się zmaga. Kosmetolog precyzyjnie określi, ile zabiegów pozwoli uzyskać oczekiwane efekty. U wielu osób widać je już po pierwszym, pojedynczym spotkaniu.
Długotrwała poprawa kondycji skóry może być jednak uzyskana wyłącznie poprzez wykonanie serii przy użyciu dermapenu. Najczęściej to od 3 do 5 zabiegów, które odbywają się cyklicznie w odstępach od 3 do 6 tygodni, a przy bliznach 8 tygodni. Jeśli borykasz się z rozległymi i wieloletnimi bliznami, wtedy zdecydowanie czas leczenie się wydłuży, jednak rezultaty będą niewątpliwie zadowalające. Przekonaj się na własnej skórze! Dermapen 4.0 to ujędrnienie, wygładzenie i poprawienie kolorytu skóry. To również skuteczne spłycenie zmarszczek oraz rozjaśnienie widocznych przebarwień.

Cennik mezoterapii igłowej Dermapen 4.0 w Celeste

Twarz 800 zł
Szyja 700 zł
Oczy 500 zł
Twarz + szyja 1150 zł
Szyja + dekolt 1300 zł
Twarz + szyja + dekolt 1500 zł
Blizny potrądzikowe na twarzy od 700 do 850 zł
Pakiet 3 zabiegów na twarz 2000 zł
Pakiet 3 zabiegów na szyję 1800 zł 
Dermapen + PRX T33 1000 zł

Umów się na zabieg w Krakowie

Skontaktuj się