Leczenie i redukcja rumienia

Skuteczne usuwanie rumienia na twarzy

Wiele osób zastanawia się, jak leczyć rumień na twarzy. Nowoczesna technologia sprawia, że jest to zabieg niezwykle prosty i efektywny. Leczenie rumienia odbywa się za pomocą lasera. W trakcie zabiegu laser emituję energię, która dociera w głąb naczynka, gdzie zostaje pochłonięta przez barwnik zawarty w naczyniach krwionośnych hemoglobinę.  W kolejnym etapie zabiegu wiązka lasera zostaje zamieniona w energię cieplną. Pod jej wpływem woda, która znajduje się w tkance, zostaje odparowana, a ścianki naczynka wysuszają się i obumierają.

Laserowe leczenie rumienia

Rumień na twarzy, to bardzo uciążliwa dolegliwość, której warto pozbyć się jak najszybciej. Laserowe leczenie rumienia na twarzy możliwe jest u osób w każdym wieku. Problematyczne zmiany naczyniowe tworzące rumień, mogą być znacznie zredukowane nawet po kilku zabiegach. Rumień twarzy u dorosłych posiada zazwyczaj bardziej zaawansowaną formę. Dla lepszej skuteczności powinno się przeprowadzić około 3-6 zabiegów w odstępach co 3 tygodnie. Wszystko zależy od indywidualnego przypadku.

W dzisiejszych czasach leczenie rumienia twarzy za pomocą lasera nie niesie za sobą żadnych negatywnych konsekwencji- jest rozwiązaniem skutecznym, a także bezinwazyjnym. Za pomocą lasera można nie tylko zredukować rumień, ale również zamknąć naczynia krwionośne.

leczenie rumienia twarzy

Cennik zabiegów w naszym salonie

Cena zabiegu usuwania rumienia zależy od części ciała, na której znajduje się rumień.

Część ciałaCena
Twarz300 zł
Czoło150 zł
Nos100 zł
Policzki200 zł
Broda100 zł
Szyja200 zł
Dekolt250 zł

Oferujemy również konsultację ze specjalistą przed podjęciem decyzji o zabiegu.

Korzyści z laserowego usuwania rumienia w Celeste

Decydując się na zabieg w naszym salonie kosmetycznym mają Państwo gwarancję:

  • efektywnej redukcji rumienia,
  • bezinwazyjnego i bezpiecznego zabiegu,
  • profesjonalnej opieki specjalisty podczas trwania leczenia.

Leczenie rumienia w Krakowie

Wylecz rumień i ciesz się piękną urodą.

Umów się na zabieg!