Peeling Laserowy

Peeling laserowy może być wykonany w sposób lekki, średni bądź głęboki. Jest to kwestia indywidualna ustalana podczas wizyty w gabinecie i dobierana w zależności od konkretnego przypadku i defektu skóry. Peeling laserowy wyróżnia ogromna precyzja w porównaniu z innymi metodami chemicznymi (kwasy) , bądź mechanicznymi (mikrodermabrazja). Celem peelingu laserowego jest poprawa jędrności, gęstości skóry jak również jej odmłodzenie.
Wiązka lasera powoduje powstanie minimalnych uszkodzeń. W efekcie tych działań skóra jest mobilizowana do szybszej regeneracji. Przyspieszeniu ulega również produkcja elastyny oraz kolagenu. Dzięki temu skóra staje się wyraźnie zagęszczona.

Peeling laserowy lekki – Zabiegi lekkiego złuszczania regeneracyjnego naskórka idealnie nadają się , gdy pacjent wymaga by okres powrotu do zdrowia był ograniczony do minimum. Zabieg lekkiego złuszczania ma odświeżający wpływ na skórę. Zwykle jedynym ubocznym efektem jest jednodniowe zaczerwienie skóry.
Peeling laserowy średni – Zabiegi średniego złuszczania regeneracyjnego naskórka dają kliniczne efekty z dłuższym czasem rekonwalescencji niż przy lekkim złuszczaniu. Po złuszczaniu można spodziewać się łagodnego zaczerwienienia, gdy zaczerwienienie znika , skóra będzie przybrązowiona. Skóra zaczyna złuszczać się między 2 i 5 dniem po zabiegu.
Peeling laserowy głęboki – Zabiegi głębokiego złuszczania regeneracyjnego naskórka wykonywane są w przypadku naprawdę dużych defektów skóry bądź na dużych partiach ciała typu plecy. Po zabiegu należy oczekiwać głębokiego, ognistego zaczerwienienia skóry przez minimum 10 dni od zabiegu jak również wydłużonego okresu rekonwalescencji.

Cennik zabiegów

Dłonie300 zł
Wokół ust300 zł
Wokół oczu300 zł
Wokół ust i oczu 500 zł
Twarz600 zł
Szyja400 zł
Dekolt500 zł
Twarz i Szyja800 zł
Twarz, Szyja i Dekolt 1200 zł
Plecy1200 zł

Umów się na peeling laserowy

Skontaktuj się