Usuwanie rozstępów

Skuteczna likwidacja laserem

Rozstępy to nieestetyczne zmiany pojawiające się na skórze. Wizualnie przypominają blizny, jednak geneza ich powstania jest inna. Pojawiają się, gdy zanikają włókna sprężyste w skórze. Taki stan może powodować wiele czynników m.in. nagła utrata wagi, problemy z otyłością, przebyta ciąża, czy też nieprawidłowe funkcjonowanie gospodarki hormonalnej.

Laserowe usuwanie rozstępów, to coraz popularniejszy zabieg. Terapia pozwala na znaczne zredukowanie zmian linijnych. Laser pobudza komórki skóry właściwej, czyli fibroblasty. Aktywowane komórki zaczynają produkcję nowych włókien kolagenowych. Podejmując walkę z rozstępami należy pamiętać, że wymaga ona czasu i nie kończy się na jednej wizycie. Zabiegi wymagają powtarzania co 3-4 tygodnie, w seriach min. trzech sesji. Metoda terapii dobierana jest w sposób indywidualny, tak aby zagwarantować najwyższy poziom skuteczności.

usuwanie rozstępów kraków

Zabieg laserowy na rozstępy – dlaczego działa?

Najczęstszą przyczyną powstawania rozstępów jest dysproporcja między wytrzymałością skóry, a siłą i tempem jej rozciągania. Dzieje się tak m.in. w czasie ciąży. Zabiegi laserowe są najskuteczniejsze w przypadku redukcji rozstępów. Zaawansowane i bardzo widoczne zmiany po ciąży mogą wymagać większej ilości zabiegów niż standardowo.

Po zabiegu należy oczekiwać głębokiego, ognistego zaczerwienienia u Pacjentów przez maksymalnie 10 dni. Zaczerwienienie zwykle zaczyna blednąć od 5 dnia. Obszary, które zostały poddane zabiegowi bardziej agresywnie lub większej ilości przejść będą zazwyczaj czerwone do 3 miesięcy. Skuteczność zabiegu laserowego zadowoli nawet najbardziej wymagające osoby.

Cennik zabiegów

Zapraszamy do zapoznania się z aktualnymi cenami zabiegów laserowych, które obowiązują w naszym salonie kosmetycznym w Krakowie.

Obszar ciałaCena
Pojedynczy rozstęp100 zł
Ramiona600 zł
Piersi600 zł
Brzuch700 zł
Biodra 600 zł
Pośladki700 zł
Uda600 – 900 zł
Łydki500 – 700 zł

Dokładną cenę zabiegu ustala Kosmetolog podczas konsultacji.

Zlikwiduj rozstępy na skórze w Krakowie

Ciesz się piękną skórą bez rozstępów!

Umów się na zabieg