Pielęgnacja IMAGE Skincare


 

IMAGE Skincare to innowacyjna marka na profesjonalnym rynku kosmetyków. Konsekwentnie wykorzystuje najnowsze technologie gwarantujące działanie anti-aging, nawilżające, rozświetlające, regenerujące by wypełnić swoją misję jaką jest powstrzymanie efektów upływającego czasu, czyli Age later.

 

IMAGE Skincare troszczy się o Twoją skórę, niezależnie od jej rodzaju każdego dnia. Z tą właśnie myślą zostały stworzone niezwykle skuteczne, łatwe w użyciu kosmetyki, które pomagają skórze w walce z oznakami starzenia i negatywnymi efektami wpływu środowiska. Kosmetyki IMAGE są stosowane przez profesjonalistów w dziedzinie pielęgnacji skóry na całym świecie.

 

Każda z medycznie opracowanych receptur powstaje wykorzystując najnowsze osiągnięcia badawcze, cieszących się światowym uznaniem chemików i lekarzy. Dzięki składnikom najwyższej jakości, pozyskanym z naturalnego środowiska, wolnym od domieszek, testowanych w warunkach klinicznych, marka IMAGE tworzy produkty oferujące skórze wszystko to, czego ona potrzebuje.

WCHODZĄC DO ŚWIATA IMAGE SKINCARE zaczęliśmy od linii VITAL C, która jest wskazana dla suchej, odwodnionej cery skłonnej do trądziku różowatego, narażonej na szkodliwe działanie czynników środowiskowych. Jej bogata kompozycja naturalnych składników roślinnych, koi i w zdrowy sposób poprawia kondycję skóry.

To linia produktów bogata w substancje przeciwutleniające by optymalnie ochronić i odżywić skórę.

Kolejna linia, którą Państwu chcemy zaproponować w naszym gabinecie to ORMEDIC czyli organiczne składniki o medycznej skuteczności. To rewolucyjna linia produktów będąca syntezą najczystszych składników organicznych umożliwiających osiąganie klinicznie potwierdzonych wyników.

ORMEDIC kieruje się filozofią poszukiwania równowagi skóry. Jest to możliwe dzięki certyfikowanym składnikom organicznym, silnym antyoksydantom i kluczowym składnikom roślinnym bez dodatku substancji chemicznych, kwasów czy parabenów. Receptura opracowana dla wszystkich rodzajów cery, w naturalny sposób stymuluje procesy naprawcze i przywraca równowagę i zdrowie.

ILUMA to z kolei najnowsza generacja silnych preparatów rozjaśniających skórę. Szybko zmniejszają wszelkie zaburzenia pigmentacji od plam wywołanych słońcem do melanodermii. Linia rewolucyjnych intensywnie rozjaśniających produktów oparta jest na recepturze opracowanej przez chirurgów plastycznych, wzbogaconej technologią Vectorize-Technology z kapsułkami zawierającymi silne czynniki rozjaśniające, korygujące i zapobiegające zmianom w pigmentacji oraz nierównomiernemu kolorytowi skóry.