Endermologia LPG – skuteczne modelowanie sylwetki – Kraków


Medycyna estetyczna ciągle się rozwija i co pewien czas zaskakuje nas innowacyjnymi rozwiązaniami. Firma LPG System opracowała zupełnie nową technologię stymulacji komórkowej. Endermologia LPG pomaga w walce z cellulitem, nadmierną ilością tkanki tłuszczowej, wiotkością skóry całego ciała i twarzy oraz z obrzękami. To metoda zupełnie bezinwazyjna, bezbolesna i naturalna.
endermologia kraków

Endermologia – efekty zabiegu

Za skuteczność tego systemu odpowiedzialne są synergicznie współpracujące ze sobą rolki wewnątrz specjalnej komory. Powstaje tam proces zwany mechanotransdukcją, dzięki któremu komórki zamieniają otrzymane bodźce mechaniczne na aktywność chemiczną. Taki proces powoduje pobudzenie metabolizmu tkanki tłuszczowej, wzrasta zatem produkcja kolagenu i elastyny, które odpowiadają za napięcie skóry. Endermologia efekty i korzyści dla ciała przynosi po serii kilku zabiegów. Widoczne skutki to redukcja cellulitu, poprawa kształtu sylwetki oraz większa jędrność. Wzmożony zostaje przepływ limfy, następuje stymulacja kolagenu i elastyny, a tkanka tłuszczowa zostaje zmobilizowana do pracy. Endermologia LPG to masaż mechaniczny, który wyraźnie daje efekty wyszczuplenia sylwetki, poszczególne części ciała zmniejszają obwód, a tkanka podskórna się wyrównuje. Kondycja skóry się poprawia, a obrzęki się zmniejszają. Endermologia stymuluje wydalanie płynów i toksyn z organizmu, dzięki czemu oczyszcza się on szybciej i sprawniej. Modelowanie sylwetki poprzez serię masaży daje długotrwałe efekty, a ciało staje się gładsze i zdrowsze. W celu podtrzymania efektów zaleca się stosowanie diety antycellulitowej, picie dużej ilości wody niegazowanej oraz wprowadzenie większej aktywności fizycznej.

Dla kogo jest zabieg ? WSKAZANIA

Zabieg aktywuje w ciele proces nazywany mechanotransdukcją ? to znaczy sprawia, że komórki przekształcają otrzymane bodźce mechaniczne w aktywność chemiczną. W ten sposób pobudzony zostaje metabolizm nieaktywnej dotąd tkanki tłuszczowej, dochodzi także do stymulacji uwalniania tłuszczu, z którym nie radziły sobie dieta ani ćwiczenia. Wzrasta produkcja kolagenu i elastyny, które wzmacniają i napinają skórę, modelując w ten sposób sylwetkę.

Mobilne rolki ? Unikalna i opatentowana technologia LPG


Synergiczne działanie dwóch niezależnych, zmotoryzowanych rolek wewnątrz komory. Możliwość pracy w trybie ciągłym bądź sekwencyjnym.
3 rodzaje ruchów rolek wzmagających proces odchudzania:

  • Roll In – Mobilizacja tkanki tłuszczowej, stymulacja adipocytów, aktywacja procesu lipolizy.
  • Roll Up – Redukcja cellulitu, wzmożony przepływ limfy, poprawa kształtu sylwetki.
  • Roll Out – Stymulacja produkcji kolagenu i elastyny, ujędrnianie.

Przeciwwskazania do zabiegu endermologii


Masaż przynosi wiele korzyści, jednak oddziałuje na głębokie warstwy skóry. W związku z tym nie może być stosowany u każdego. Wyraźne przeciwwskazania są dla tych, którzy stosują antykoagulanty. Ponadto u osób z dużą ilością tłuszczaków, bliznowców, z przepukliną brzuszną czy zapaleniem żył nie jest wskazane wykonywanie endermologii LPG. Osoby ze skłonnościami do żylaków oraz przyjmujące leki rozrzedzające krew powinny najpierw skonsultować przeprowadzenie zabiegu z lekarzem. Ciąża oraz karmienie piersią również wykluczają wykonanie masażu. Skutkiem ubocznym są niewielkie siniaki powstające w masowanych obszarach, co ma negatywny wpływ na istniejące już żylaki.
Endermologia LPG wpływa nie tylko ciało, ale i na samopoczucie. Podczas zabiegu wydzielają się endorfiny, co daje uczucie odprężenia i szczęścia. Ma również korzystny wpływ na bóle mięśni, kości i stawów. Modelowanie sylwetki można przeprowadzić w naszym gabinecie Celeste. To innowacyjna metoda zapewniająca spektakularne efekty i widoczną poprawę wyglądu skóry oraz zmniejszenie pomarańczowej skórki. W celu uzyskania bliższych informacji należy umówić się na wizytę. Pamiętajmy też, że udając się do gabinetu na masaż należy ubrać przylegającą odzież.

POSTEPOWANIE PO ZABIEGU ? co należy robić

Po zabiegu zalecamy aktywność fizyczną oraz picie dużej ilości wody ok 1,5l.

Endermologia LPG – Cena zabiegu

Aktualne ceny zabiegów endermologii LPG w gabinecie kosmetycznym Celeste w Krakowie.

Ilość zabiegów Cena
Pojedynczy zabieg 200 zł
Pakiet 5 zabiegów 900 zł
Pakiet 10 zabiegów 1700 zł
Pakiet 15 zabiegów 2400 zł

Zabieg endermologii LPG w Krakowie

Umów się na zabieg i uzyskaj piękny wygląd!

Skontaktuj się