Resurfacing - co to jest? Wyjaśniamy!

Resurfacing – co to jest? Wyjaśniamy!

Admin Blog

Resurfacing to zabieg przeprowadzany przy użyciu lasera frakcyjnego w celu odmłodzenia i liftingu skóry. W niechirurgiczny i bezpieczny sposób skóra odzyskuje jędrność, zmarszczki stają się mniej widoczne, twarz ma ładniejszy koloryt. Kto może skorzystać z resurfacingu i z czym wiąże się ten zabieg?

Laserowe usuwanie blizn - ile zabiegów potrzeba?

Laserowe usuwanie blizn – ile zabiegów potrzeba?

Admin Blog

Blizny to niechciane pamiątki po trądziku, zabiegach operacyjnych czy urazach. Często podkopują naszą pewność siebie i są źródłem wielu kompleksów. Usuwanie blizn laserem może skutecznie rozprawić się z problemem i sprawić, że skóra odzyska dawny wygląd!

Jak zmniejszyć rozszerzone pory? Podpowiadamy!

Jak zmniejszyć rozszerzone pory? Podpowiadamy!

Admin Blog

Rozszerzone pory to zmora posiadaczek skóry tłustej lub mieszanej. Często towarzyszą im zmiany skórne ? krostki czy podskórne grudki. ?Dziurki? są widoczne najczęściej po bokach nosa, na policzkach, czole lub brodzie. Nie można się ich pozbyć, ale można sprawić, by były mniej widoczne. Jak? Podpowiadamy!

Mezoterapia igłowa ? efekty, na które możesz liczyć

Mezoterapia igłowa ? efekty, na które możesz liczyć

Admin Blog

Mezoterapia igłowa od ponad 30 lat jest jednym z najpopularniejszych zabiegów medycyny estetycznej. Dzięki niemu skóra otrzymuje koktajl niezbędnych substancji aktywnych, które poprawiają wygląd i działają leczniczo. Na jakie efekty mogą liczyć osoby decydujące się na mezoterapię igłową?

Automatycznie zapisany szkic

Na jakie zabiegi warto wybrać się jesienią?

Admin Blog

Jesień to dobry moment, by odwiedzić gabinet kosmetyczny! Nie jesteśmy narażeni na mocne promieniowanie, możemy oczyścić skórę po lecie i przygotować ją do zimy. Sprawdź, które zabiegi polecamy w nadchodzących miesiącach.

Przebarwienia po lecie? Wypróbuj kurację Cosmelan!

Przebarwienia po lecie? Wypróbuj kurację Cosmelan!

Admin Blog

Zdarza się, że z wakacji przywozimy pamiątkę, której wcale nie chcemy mieć. Mowa o przebarwieniach, powstających m.in. w efekcie nadmiernej ekspozycji na słońce. Ciemniejsze plamy mogą być symetryczne lub nieregularne, mogą też pojawić się piegi. Jak się ich pozbyć? Podpowiadamy!

Zmarszczki mimiczne - jak się ich pozbyć?

Zmarszczki mimiczne – jak się ich pozbyć?

Admin Blog

Zmarszczki mimiczne, jak sama nazwa wskazuje, mają związek z naszą mimiką. Można powiedzieć, że w pewnym sensie każdy uśmiech, grymas lub inne emocje pozostawią prędzej czy później na naszej twarzy trwały ślad. Jak sobie z tym radzić, a tym samym ? wyglądać młodziej?

Automatycznie zapisany szkic

Rumień na twarzy – skąd się bierze i jak można go usunąć

Admin Blog

Rumień na twarzy to utrzymujące się zaczerwienienie, powstające w wyniku rozszerzania się naczyń krwionośnych. Niekiedy zapowiada pojawienie się trądziku różowatego. Rumień można ukrywać makijażem, ale znacznie lepszy efekt przynosi wizyta w gabinecie kosmetycznym, gdzie pozbędziemy się problemu na stałe.

Automatycznie zapisany szkic

Karboksyterapia – co to jest i dlaczego warto z niej skorzystać?

Admin Blog

Karbokysterapia to jeden z zabiegów wykorzystujących odkrycia medycyny do upiększania naszego wyglądu. Polega na podskórnym podaniu dwutlenku węgla, co skutkuje m.in. redukcją cellulitu, rozstępów czy worków i cieni pod oczami. Dlaczego warto z niego skorzystać i na jakie efekty można liczyć?

Automatycznie zapisany szkic

Rozszerzone naczynka na twarzy – skąd się biorą i jak z nimi walczyć?

Admin Blog

Rozszerzone naczynka na twarzy to zmora kobiet i mężczyzn w każdym wieku. Najczęściej stanowią defekt estetyczny, towarzyszą alergiom czy trądzikowi różowatemu. Skóra z pajączkami wymaga ostrożnej pielęgnacji, natomiast całkowite zniknięcie naczynek jest możliwe dzięki zabiegom w gabinecie kosmetycznym Rozszerzone naczynka ? skąd się biorą? Na pajączki na twarzy mogą narzekać zarówno nastolatki, jak i dorośli. Wśród przyczyn ich powstawania wymienia …