Rumień ? czym jest i jak leczyć go laserem?

Rumień – czym jest i jak leczyć go laserem?

Admin Blog

Zmagasz się z intensywnym zaczerwienieniem skóry, rozszerzonymi naczynkami, które są widoczne gołym okiem albo rumieniem? Wiele osób ma problem z tymi nieestetycznymi zmianami skórnymi. Skutecznym sposobem na złagodzenie bądź usunięcie niechcianych rumieńców na twarzy jest skorzystanie ze specjalnego zabiegu laserowego.

Jakie zabiegi kosmetyczne wybrać zimą?

Jakie zabiegi kosmetyczne wybrać zimą?

Admin Blog

Zima nie jest najlepszym czasem dla naszej skóry. Śnieg, mróz, wiatr, suche powietrze? Jest mnóstwo czynników, które mogą pogarszać jej stan. Z drugiej jednak strony zimą nie jesteśmy narażeni na silne promieniowanie słoneczne, co otwiera nam drogę do wielu interesujących zabiegów. Co polecamy, gdy temperatura za oknem spada?

Cellulit na udach - jak się pozbyć pomarańczowej skórki?

Cellulit na udach – jak się pozbyć pomarańczowej skórki?

Admin Blog

Niebawem powitamy nowy rok. Jeśli na liście postanowień noworocznych jest walka o piękniejsze i zgrabniejsze ciało bez grama cellulitu ? pora na karboksyterapię! Ten zabieg może diametralnie zmienić wygląd naszej sylwetki i sprawić, że znów zaczniemy nosić szorty i krótkie sukienki.

Zabiegi laserowe - na co wpływają i kiedy najlepiej je wykonywać?

Zabiegi laserowe – na co wpływają i kiedy najlepiej je wykonywać?

Admin Blog

Laseroterapia początkowo była wykorzystywana wyłącznie w medycynie. Szybko jednak odkryto, że przynosi spektakularne rezultaty w dziedzinie kosmetologii. Dlaczego zabiegi z użyciem lasera mogą tak skutecznie poprawić nasz wygląd i jakich problemów estetycznych możemy się dzięki nim pozbyć?

Resurfacing - co to jest? Wyjaśniamy!

Resurfacing – co to jest? Wyjaśniamy!

Admin Blog

Resurfacing to zabieg przeprowadzany przy użyciu lasera frakcyjnego w celu odmłodzenia i liftingu skóry. W niechirurgiczny i bezpieczny sposób skóra odzyskuje jędrność, zmarszczki stają się mniej widoczne, twarz ma ładniejszy koloryt. Kto może skorzystać z resurfacingu i z czym wiąże się ten zabieg?

Laserowe usuwanie blizn - ile zabiegów potrzeba?

Laserowe usuwanie blizn – ile zabiegów potrzeba?

Admin Blog

Blizny to niechciane pamiątki po trądziku, zabiegach operacyjnych czy urazach. Często podkopują naszą pewność siebie i są źródłem wielu kompleksów. Usuwanie blizn laserem może skutecznie rozprawić się z problemem i sprawić, że skóra odzyska dawny wygląd!