Zabieg PRX-T 33

intensywna rewitalizacja/ wiotka skóra/szybkie rezultaty/widoczny efekt liftingu

Co to jest PRX-T 33 ?

To zabieg silnej stymulacji wiotkiej skóry twarzy i ciała bez użycia igieł. Jest to oryginalna formuła połączenia TCA (kwasu trójchlorooctowego) i wody utlenionej opracowana przez dr Rossanę Castellanę, specjalistę w dziedzinie dermatologii.
Według dr Castellany medycyna estetyczna to “leczenie przed pojawieniem się, a następnie pojawieniem się”. PRX-T33 to nowy, prosty, nieinwazyjny zabieg stymulujący częściową odnowę skórnej tkanki łącznej.
Skóra właściwa jest warstwą, która stanowi rusztowanie podtrzymujące skórę i ma tendencję do rozrzedzania się i rozluźniania wraz z wiekiem; to leczenie, które można często powtarzać, nawet latem. Zwiększa jędrność, a zatem poprawia gęstość i wygląd skóry.
PRX-T33 to innowacyjny preparat złożony z 33% TCA modulowanego nadtlenkiem wodoru. To produkt zdolny do głębokiego stymulowania skóry, bez powodowania podrażnień na powierzchni.
33% TCA przenika i działa na skórę właściwą, aktywując proces przebudowy podczas gdy na powierzchni skóry jest neutralizowany przez nadtlenek wodoru zawarty w preparacie. Jest to zatem produkt zdolny do stymulacji skóry właściwej, bez złuszczania naskórka.
Wynik jest natychmiast odczuwalny przez Pacjenta, ponieważ skóra natychmiast staje się bardziej jędrna i gładka.
PRX-T33 wspomaga także inne zabiegi medycyny estetycznej jak mezoterapia, nici, mikronakłuwanie, radiofrekwencja, osocze bogatopłytkowe i lasery, z którymi może być z powodzeniem łączony w jednej sesji zabiegowej. Kwas TCA ani inne składniki nie są fotouczulające. Zabieg PRX-T33 nie wyłącza Pacjenta z codziennych aktywności.

PODSUMOWUJĄC:

Jak działa PRX-T 33

33% TCA w PRX-T 33- nie uszkadza skóry, stymuluje czynniki wzrostu fibroblastów, które dzięki H2O2 mają większe powinowactwo do specyficznych receptorów.
H2O2- woda utleniona w bardzo niskim stężeniu, działa poprzez modulację agresywności TCA i nawilżenie tkanek oraz potęguje mechanizmy stymulacji skóry, przygotowując receptory dla czynników wzrostu, moduluje proces zapalny, przebudowuje macierz pozakomórkową dzięki procesowi apoptozy.
Kwas kojowy 5%- działa hamująco melanogenezę, działa rozjaśniająco.

fotoodmładzanie kraków

Kto jest dobrym kandydatem do zabiegu PRX-T 33

5-12 lat – blizny (ospa wietrzna, liszajec)
12-25 lat – zastępuje oczyszczanie twarzy (wygładza skórę i ułatwia redukcję zaskórników)
25-35 lat – rozstępy
35-45 lat – biorewitalizacja skóry twarzy i ciała, zwiotczenie skóry biustu
45 lat i więcej – rewitalizacja zwiotczałej skóry, poprawa jędrności skóry dekoltu i biustu

WSKAZANIA

Utrata napięcia skóry twarzy i ciała, ujędrnienie skóry dekoltu, blizny zanikowe np. po trądziku i ospie wietrznej, rozstępy, wspomaganie leczenia przebarwień skóry, oczyszczanie skóry łojotokowej, działanie przeciwzapalne i bakteriobójcze wspomagające leczenie zmian ziarninujących.

Zabieg PRX-T33 – dla kogo to idealny wybór?

Zabieg PRX-T33 zyskuje na coraz większej popularności i nie powinno być to dla nikogo żadnym zaskoczeniem. W końcu stanowi on metodę niezwykle uniwersalną, na którą może sobie pozwolić każda osoba – niezależnie od płci oraz wieku. Specjaliści przyznają, że zabieg dedykowany jest zarówno kobietom, jak i mężczyznom, a w zależności od problemu skórnego, z którym się oni borykają, można się na niego wybrać już od maleńkości. Metodę stosuje się nawet w kontekście małych dzieci, a pierwszymi pacjentami moją być osoby od 5. roku życia. Uznaje się, że to doskonały pomysł na pierwszy zabieg medycyny estetycznej dla każdego, dlatego warto się o tym samodzielnie przekonać i odwiedzić nasz salon, by zadbać o swoją skórę pod okiem profesjonalistów.

W przypadku małych dzieci PRX-T33 jest idealnym wyborem, gdy walczą one ze skutkami chorób jak liszajec czy ospa wietrzna. Wtedy też pojawiają się mało estetyczne blizny, które można w łatwy sposób usunąć. W okresie dojrzewania i nawet do 25. roku życia warto z kolei wybrać się na zabieg, by skutecznie zastąpić dogłębne oczyszczanie twarzy. Metoda ta umożliwia redukcję zaskórników i bardzo efektywne wygładzenie skóry. PRX-T33 jest polecany również dorosłym, by uporać się z melasmą, rozstępami, zwiotczałym biustem i skórą na twarzy. To sposób na biorewitalizację całego ciała, poprawę jędrności i elastyczności.

Jakie są zalety zabiegu PRX-T33?

Z uwagi na wszechstronność zabiegu PRX-T33 coraz więcej osób chce się na niego zdecydować i chwali sobie jego efekty. To przede wszystkim sposób na zmniejszenie skutków starzenia się skóry, utraty napięcia i zmniejszenia jego jędrności. W tak prosty sposób jesteśmy w stanie uelastycznić każdą partię ciała, dekolt i całe ciało. Jest to nieinwazyjna metoda, która sama w sobie nie wywołuje bólu i można powiedzieć, że jest przyjemna dla pacjenta. Nie wymaga ona żadnej rekonwalescencji, więc od razu po zabiegu można wrócić do swoich codziennych czynności. Dzięki PRX-T33 zwalczysz defekty skóry, które pojawiają się w procesie fotostarzenia. Jeśli borykasz się z grubą skórą, widzisz, że jest żółtawa, sucha czy wiotka, to idealny moment, by sięgnąć po tak skuteczne metody działania. Możesz się na nią zdecydować przez cały rok – nie jest to zabieg fotouczulający. Przy tym jest wszechstronny, trwa bardzo krótko, nie wywołuje dyskomfortu i bólu. Pozwala na wzmocnienie działania innych zabiegów medycyny estetycznej.

O czym warto wiedzieć, decydując się na PRX-T33?

Jeśli wybierasz się na zabieg peelingiem PRX-T33, nie musisz martwić się o długi i skomplikowany proces przygotowawczy. Na szczęście w tym przypadku nie potrzeba ani specjalnych przygotowań przed, ani rekonwalescencji po. Zabieg trwa bardzo krótko i polega na nałożeniu kilku warstw specjalistycznego preparatu, a następnie jego wmasowaniu w skórę, wykonując przy tym ruchy liftingujące. Najczęściej to 3 warstwy. Potem usuwa się nadmiar peelingu i nakłada specjalny krem nawilżający. Nie jest to w żaden sposób skomplikowane, a przynosi bardzo pozytywne efekty na długi czas.

Cennik w naszym salonie w Krakowie

W naszej ofercie znajdą Państwo możliwość fotoodmłodzenia twarzy, szyi oraz dekoltu. Zapraszamy do zapoznania się z naszym cennikiem:

Cennik
Pojedynczy zabieg 480 zł
Rekomendowana ilość to 5 zabiegów wykonywanych co tydzień w pakiecie cena zabiegu 300 zł/ 1.500 zł

Nieodłącznym elementem zabiegu, a przede wszystkim pełnej kuracji są produkty przeznaczone do pielęgnacji domowej marki WiQo. Jest to płyn wygładzający, dzięki któremu skóra będzie zawsze “aktywna” i pobudzona do produkcji kolagenu oraz odżywczy krem nawilżający, którego kompozycja czynników odżywczych jest niezastąpionym sojusznikiem w walce o odżywioną i nawilżoną skórę.

Już dziś umów się na wizytę – ciesz się piękną i młodą skórą.

Skontaktuj się i umów wizytę