Zabieg PRX-T 33

intensywna rewitalizacja/ wiotka skóra/szybkie rezultaty/widoczny efekt liftingu

Co to jest PRX-T 33 ?

To zabieg silnej stymulacji wiotkiej skóry twarzy i ciała bez użycia igieł. Jest to oryginalna formuła połączenia TCA (kwasu trójchlorooctowego) i wody utlenionej opracowana przez dr Rossanę Castellanę, specjalistę w dziedzinie dermatologii.
Według dr Castellany medycyna estetyczna to “leczenie przed pojawieniem się, a następnie pojawieniem się”. PRX-T33 to nowy, prosty, nieinwazyjny zabieg stymulujący częściową odnowę skórnej tkanki łącznej.
Skóra właściwa jest warstwą, która stanowi rusztowanie podtrzymujące skórę i ma tendencję do rozrzedzania się i rozluźniania wraz z wiekiem; to leczenie, które można często powtarzać, nawet latem. Zwiększa jędrność, a zatem poprawia gęstość i wygląd skóry.
PRX-T33 to innowacyjny preparat złożony z 33% TCA modulowanego nadtlenkiem wodoru. To produkt zdolny do głębokiego stymulowania skóry, bez powodowania podrażnień na powierzchni.
33% TCA przenika i działa na skórę właściwą, aktywując proces przebudowy podczas gdy na powierzchni skóry jest neutralizowany przez nadtlenek wodoru zawarty w preparacie. Jest to zatem produkt zdolny do stymulacji skóry właściwej, bez złuszczania naskórka.
Wynik jest natychmiast odczuwalny przez Pacjenta, ponieważ skóra natychmiast staje się bardziej jędrna i gładka.
PRX-T33 wspomaga także inne zabiegi medycyny estetycznej jak mezoterapia, nici, mikronakłuwanie, radiofrekwencja, osocze bogatopłytkowe i lasery, z którymi może być z powodzeniem łączony w jednej sesji zabiegowej. Kwas TCA ani inne składniki nie są fotouczulające. Zabieg PRX-T33 nie wyłącza Pacjenta z codziennych aktywności.

PODSUMOWUJĄC:

Jak działa PRX-T 33

33% TCA w PRX-T 33- nie uszkadza skóry, stymuluje czynniki wzrostu fibroblastów, które dzięki H2O2 mają większe powinowactwo do specyficznych receptorów.
H2O2- woda utleniona w bardzo niskim stężeniu, działa poprzez modulację agresywności TCA i nawilżenie tkanek oraz potęguje mechanizmy stymulacji skóry, przygotowując receptory dla czynników wzrostu, moduluje proces zapalny, przebudowuje macierz pozakomórkową dzięki procesowi apoptozy.
Kwas kojowy 5%- działa hamująco melanogenezę, działa rozjaśniająco.

fotoodmładzanie kraków

Kto jest dobrym kandydatem do zabiegu PRX-T 33

5-12 lat – blizny (ospa wietrzna, liszajec)
12-25 lat – zastępuje oczyszczanie twarzy (wygładza skórę i ułatwia redukcję zaskórników)
25-35 lat – rozstępy
35-45 lat – biorewitalizacja skóry twarzy i ciała, zwiotczenie skóry biustu
45 lat i więcej – rewitalizacja zwiotczałej skóry, poprawa jędrności skóry dekoltu i biustu

WSKAZANIA

Utrata napięcia skóry twarzy i ciała, ujędrnienie skóry dekoltu, blizny zanikowe np. po trądziku i ospie wietrznej, rozstępy, wspomaganie leczenia przebarwień skóry, oczyszczanie skóry łojotokowej, działanie przeciwzapalne i bakteriobójcze wspomagające leczenie zmian ziarninujących.

Cennik w naszym salonie w Krakowie

W naszej ofercie znajdą Państwo możliwość fotoodmłodzenia twarzy, szyi oraz dekoltu. Zapraszamy do zapoznania się z naszym cennikiem:

Cennik
Pojedynczy zabieg 450 zł
Rekomendowana ilość to 5 zabiegów wykonywanych co tydzień

Nieodłącznym elementem zabiegu, a przede wszystkim pełnej kuracji są produkty przeznaczone do pielęgnacji domowej marki WiQo. Jest to płyn wygładzający, dzięki któremu skóra będzie zawsze “aktywna” i pobudzona do produkcji kolagenu oraz odżywczy krem nawilżający, którego kompozycja czynników odżywczych jest niezastąpionym sojusznikiem w walce o odżywioną i nawilżoną skórę.

Już dziś umów się na wizytę – ciesz się piękną i młodą skórą.

Skontaktuj się i umów wizytę