Mikrodermabrazja Diamondtome

System DiamondTome to najlepszy system na rynku. Mikrodermabrazja diamentowa przy użyciu tego systemu to zabieg bezbolesnego wygładzania, odmładzania, regeneracji, oczyszczania i pielęgnacji skóry. Zabieg może być wykonywany na każdej części ciała, w tym: na twarzy, szyi, dekolcie, ramionach, dłoniach, plecach, nogach, stopach.

Zabieg mechanicznego polerowania skóry, polega na umiarkowanym, kontrolowanym usuwaniu warstwy rogowej naskórka. Odbywa się przy użyciu diamentowych końcówek o różnej grubości kryształów odpowiednio dobranych do każdego typu skóry.

W przeciwieństwie do podobnych systemów mikrodermabrazji “diamentowej” dostępnych na rynku w urządzeniu DiamondTome zastosowano diament naturalny (nie diamenty syntetyczne lub mikrokryształki niewiadomego pochodzenia) dzięki czemu zabieg jest całkowicie antyalergiczny i nie wymaga ograniczenia normalnej aktywności. Dzięki zastosowaniu pompy zasysającej martwy, zrogowaciały naskórek, który został usunięty podczas zabiegu pacjent oglądając filtr może sam ocenić jak duża ilość zanieczyszczeń i martwego naskórka została usunięta.

Po zabiegu zalecamy stosowanie tzw. zestawów pozabiegowych, które mają na celu głównie regenerować skórę. Oczywiście produkty te dostępne są w Naszym Gabinecie.

Bezpośrednio po zabiegu może pojawić się bardziej lub mniej nasilone zaczerwienienie skóry, które znika po około pół godziny. Pozytywne rezultaty są zauważalne już po pierwszym zabiegu mikrodermabrazji diamentowej. Z każdą następną sesją efekty potęgują się. Skóra staje się gładsza, bardziej świetlista i nabiera zdrowego kolorytu.

Sprawdź nasz cennik

Twarz160 zł
Twarz i szyja200 zł
Twarz szyja dekolt230 zł
Plecy250 zł
Mikrodermabrazja z zabiegiem oczyszczającym300 zł
Mikrodermabrazja w połączeniu z peelingiem chemicznym350 zł
Mikrodermabrazja dodatkowo do każdego innego zabiegu z oferty100 zł

Zapraszamy do naszego salonu

Skontaktuj się