Pielęgnacja Obagi Medical

Nazwa OBAGI wywodzi się od nazwiska amerykańskiego lekarza dr Zeni’a Obagi, eksperta w dziedzinie dermatologii estetycznej.
 
Dr Zein Obagi był pionierem w swoich rewolucyjnych koncepcjach poprawy i utrzymania ogólnej kondycji skóry.
 
Rolą Obagi – lidera w pielęgnacji i utrzymaniu zdrowej skóry jest dostarczenie kosmetyków innowacyjnych, wyjątkowych, które są dopasowane do rożnych potrzeb, wieku i typów skóry.
 
Efekt stosowania kosmetyków i preparatów Obagi to piękna, zdrowa skóra, o jednolitym kolorycie, wolna od chorób i nadmiernej wrażliwości, nawilżona oraz prawidłowo funkcjonująca, dzięki czemu może skutecznie zwalczać oznaki starzenia.
 
Program Obagi jest jedyny w swoim rodzaju, ponieważ zapewnia zindywidualizowaną pielęgnację, poprzez wykorzystanie dogłębnej wiedzy medycznej oraz innowacji. Każdy może wybrać właściwy program leczenia dla siebie.

Główne cele działania kosmeceutyków OBAGI:
Przywrócenie skórze poziomu tolerancji, poprzez wyeliminowanie wrażliwości
Utrzymanie miękkiej, gładkiej skóry o zdrowym blasku i kolorze
Zatrzymanie i cofnięcie oznak starzenia skóry
Zwiększenie grubości i wytrzymałości skóry
Leczenie szeregu problemów skórnych takich jak: trądzik, uszkodzenia słoneczne, rozszerzone pory, blizny lub powracające problemy z pigmentacją skóry
Przygotowanie skóry do szeregu zabiegów odmładzających, co daje ich lepsze rezultaty
Szybsza regeneracja skóry, w przypadku stosowania produktów Obagi po zabiegach kosmetologicznych. Skóra szybko odzyskuje zdrowy koloryt i gładkość.