Zabiegi typu TWINLIGHT

TWINLIGHT to metoda której głównym założeniem jest zastosowanie podczas jednej sesji zabiegowej dwóch rodzajów laserów: Nd: YAG o długości fali świetlnej 1064 nm oraz lasera Er: YAG o długości fali 2940 nm , które za względu na swoje różne, indywidualne właściwości fal wywołują określony efekt biologiczny. Laser Nd: YAG generuje światło mające swoje chromofory położone w głębokich warstwach skóry i tkanki podskórnej, dzięki czemu wpływa bezpośrednio na uzyskanie głębokich efektów remodelujących tkankę. Z kolei laser Er: YAG jest laserem działającym powierzchownie i niwelującym niedoskonałości skóry głównie z jej powierzchni. Połączenie obu wiązek światła podczas jednej sesji zabiegowej potęguje i wzmacnia efekty kosmetyczne jak również estetyczne.

Ze względu na zastosowanie wieloetapowego leczenia podczas jednej sesji efekt końcowy jest znakomity, ale czas rekonwalescencji wydłuża się. Wynika to z tego, że skóra poddana zabiegowi musi się zregenerować, przez co Pacjenci przez około 7 do 12 dni muszą się liczyć z dyskomfortem.

Skóra po zabiegu jest przekrwiona, obrzęknięta, Pacjent może odczuwać suchość, umiarkowaną nadwrażliwość, obrzęk okołooczny, powierzchowne strupki oraz umiarkowane swędzenie. Objawy te zazwyczaj ustępują po upływie 7 – 10 dni. Pacjenci są objęci profilaktycznym leczeniem antybakteryjnym i antywirusowym. Po tym czasie wygląd skory istotnie się poprawia, ale na pełne efekty należy poczekać jeszcze około 4 tygodni.

Zabiegi tego typu wykonuje się jednorazowo bez konieczności powtarzania, aczkolwiek jest to kwestia bardzo indywidualna i wszystko zależy od kondycji wyjściowej skóry Pacjenta.

Cennik zabiegu

Zastosowanie dwóch rodzajów Lasera podczas jednej sesji Nd: YAG i Er: YAG

I. RESURFACING LASEROWY I REMODELING SKÓRY
Z ZASTOSOWANIEM TRYBU PIANO
Twarz 1000 zł
II. FRAC3D/ FOTOODMŁADZANIE T3/ PEELING LASEROWYTwarz 1200 zł
III. FRAC3D/ FOTOODMŁADZANIE T3/ TRYB LP
( Połączenie ablacji z efektem termicznym)
Twarz 1500 zł
IV. ODBUDOWA I GŁĘBOKA STYMULACJA SKÓRY DŁONI
( Połączenie ablacji z efektem termicznym)
600 zł

Skorzystaj z zabiegu w Celeste

Skontaktuj się