Depilacja laserowa Linscan

Gładka skóra to marzenie wielu kobiet dlatego też coraz częściej decydują się na depilację laserową. W dobie dzisiejszych czasów na depilację laserową decydują się również panowie. W naszym gabinecie zabiegi depilacji laserowej wykonujemy laserem diodowym LinScan. Jest to innowacyjne rozwiązanie, charakteryzujące się 90% skutecznością. Istotą zabiegu jest zniszczenie cebulek włosów za pomocą wiązki lasera, nie uszkadzając przy tym skóry.

depilacja laserowa

Linscan ma wiele zalet, dlatego cechuje go duża skuteczność:

Szybkość zabiegu: Dzięki technologii skanowania liniowego można przeprowadzić terapię całej części ciała lub tylko jej fragmentu w krótkim czasie. Możliwa jest więc sprawna depilacja dużych powierzchni ciała, jak plecy czy nogi.
Efektywność : Laser LinScan ma możliwość doboru parametrów zabiegu do fototypu skóry i rodzaju włosów. Laser można zastosować na delikatne miejsca, jak pachy, strefa bikini czy twarz. Technologia liniowego skanowania oraz wysoka moc do 100 J/cm2 zwiększają efektywność zabiegu.

Bezpieczeństwo oraz ograniczenie dyskomfortu w trakcie zabiegu:

Depilacja laserem LinScan pozwala wykluczyć nieprzyjemne odczucia, a dodatkowo eliminuje ryzyko podrażnień. Dzieje się tak dzięki zintegrowanemu kontaktowemu systemowi chłodzenia skóry oraz zastosowaniu w urządzeniu technologii MCT – technologia bezbolesnego usuwania owłosienia. Osiągalna temperatura jest wyższa niż w trybie standardowym ale dzięki specjalnemu 4-sekwencyjnemu skanowaniu liniowemu pacjent nie odczuwa dyskomfortu. Dodatkowym atutem jest szkiełko szafirowe wbudowane w głowicę, które może zostać schłodzone do temperatury 0°C, dzięki czemu zabieg staje się komfortowy dla Pacjenta.
Depilacja laserem Linscan to bez wątpienia gwarancja wymarzonej gładkiej skóry.

Cennik – Salon Celeste w Krakowie

Zapraszamy do zapoznania się z naszym aktualnym cennikiem zabiegów laserowej depilacji.

Część ciałaCena
Wąsik200 zł
Broda250 zł
Baki200 zł
Twarz500 zł
Kark350 zł
Plecy400 – 600 zł*
Klatka piersiowa300 – 500 zł*
Pachy300 zł
Przedramiona300 zł
Ramiona350 zł
Ręce (całe)500zł
Brzuch350 zł
Bikini (głębokie)500 zł
Bikini (zwykłe, linia)300 zł
Pośladki400 zł
Uda450 zł
Łydki450 zł
Nogi (całe)700 zł

(*) W przypadku depilacji takich okolic jak (plecy, klatka piersiowa) dokładną cenę zabiegu ustala Kosmetolog podczas konsultacji.

Zapraszamy na zabieg depilacji laserowej

Umów się na zabieg bądź wstępną konsultacje i pozbądź się niechcianego owłosienia.

Skontaktuj się