Endolifting twarzy 4D

Fotona 4D – Nowy wymiar piękna

Fotona 4D to laserowy endolifting twarzy, który jako pierwszy na świecie realizowany jest przez połączenie czterech procedur zabiegowych w jednej terapii. W jego skład wchodzi: EndoLifting, FRAC3, PIANO oraz SupErfacial.

Skuteczny endolifting z Fotona 4D w naszym salonie

Połączenie dwóch długości fal w jednym systemie Nd:YAG oraz Er:YAG pozwala na wykonanie wielu procedur estetycznych i leczniczych. Laser ten charakteryzuje się różnym czasem trwania impulsu, który wpływa na szerszy zakres trybów leczenia tkanek.

Jedną z jego głównych zalet jest działanie zarówno na zewnętrznej powierzchni twarzy, jak i wewnątrz jamy ustnej. Pozwala to na kurczenie się kolagenu na całej grubości tkanek oraz osiągnięcie trwałego ujędrnienia. Kolejnym równie istotnym atutem jakim cechuje się Fotona 4D jest nieinwazyjność wpływająca na krótki czas rekonwalescencji. Stanowi to alternatywę dla stosowanych zabiegów inwazyjnych z użyciem wypełniaczy.

endolifting fotona kraków

Jak wygląda zabieg Endoliftingu?

ETAP I: EndoLifting

Oparty jest na wewnętrznej terapii laserowej. Stymulacja wykonywana jest wewnątrz jamy ustnej. Działanie lasera jest kontrolowane i ma na celu podgrzanie tkanek w celu stymulacji kurczenia włókien kolagenowych.

ETAP II: FRAC3

Nieablacyjne odmładzanie specyficznych i głębszych niedoskonałości. Efekt 3D gwarantuje powstawanie niedużych, lokalnych punktów wysokiej temperatury na różnych głębokościach skóry.

ETAP III: PIANO

Wykorzystuje ultra-długi impuls lasera Nd:YAG, pozwalający na zwiększenie napięcia dużej powierzchni skóry na całej jej grubości.

ETAP IV: SupErfacial

To delikatna, zimna ablacja laserem Er:YAG (peeling laserowy), który zapewnia odpowiednie zakończenie procedury zabiegowej.

Korzyści endoliftingu w salonie Celeste?

Korzystając z zabiegu w naszym gabinecie kosmetycznym, osiągną Państwo:

  • odbudowę kolagenu,
  • zwiększenie objętości skóry oraz jej trwałe ujędrnienie,
  • poprawę jędrności skóry poprzez jej wyraźne zagęszczenie,
  • zmniejszenie widoczności niedoskonałości na skórze,
  • skóra stanie się wygładzona i promienna.

Cennik – endolifting twarzy

ZabiegCena
FOTONA 4D Laserowy Endolifting Twarzy3500 zł

Przyjdź na zabieg endoliftingu 4D w Krakowie

Umów się na wizytę już dziś i zadbaj z nami o swoje piękno!

Skontaktuj się