Mezoterapia Mikroigłowa Dermapen 4.0

Mezoterapia Mikroigłowa Dermapen 4.0

Salon Celeste Nowości

Dermapen 4.0

To opatentowane urządzenie do mezoterapii mikroigłowej, różniące się od innych niezwykłą precyzją nakłuwania. W trakcie całej procedury stosowane są preparaty o bogatym składzie. Podczas zabiegu dochodzi do frakcyjnego nakłuwania skóry na odpowiednim poziomie, dzięki czemu dochodzi do powstania nowych włókien kolagenowych i elastynowych. Powstałe w ten sposób uszkodzenie skóry jest bodźcem do uruchomienia procesów regeneracji. Dzięki temu kondycja skóry ulega poprawie, staje się ona bardziej napięta, a zmarszczki mniej widoczne. Blizny potrądzikowe oraz pourazowe stają się płytsze, jaśniejsze i mniej widoczne. Dochodzi również do zwiększenia ukrwienia skóry, co sprawia, że odzyskuje ona swój wcześniejszy blask.

PRZEBIEG ZABIEGU

Zaplanowany obszar zabiegowy poddaje się wielokrotnym nakłuciom, w skutek czego skóra staje się wyraźnie zaczerwieniona oraz może punktowo krwawić. W zależności od okolicy oraz rodzaju skóry precyzyjnie regulujemy głębokość nakłuć od 0,5-2,5mm. Efekt zabiegu możemy dodatkowo spotęgować dzięki zastosowaniu odpowiednio dobranego preparatu o bogatym składzie, który będzie wnikał w głąb skóry poprzez powstałe podczas zabiegu mikrouszkodzenia.

EFEKT ZABIEGU

  • Zwiększenie gęstości i elastyczności skóry
  • Poprawa odżywienia skóry
  • Wygładzenie zmarszczek
  • Ujednolicenie kolorytu skóry
  • Spłycenie blizn potrądzikowych
  • Spłycenie, rozjaśnienie i poprawa elastyczności blizn pourazowych oraz pooparzeniowych
  • Redukcja rozstępów
  • Zmniejszenie porów

CZAS REKONWALESCENCJI

Stan podrażnienia skóry jest bardzo indywidualny. Bezpośrednio po zabiegu skóra jest mocno zaczerwieniona (jakby poparzona). Stan ten utrzymuje się kilka godzin, a w niektórych przypadkach kilka dni. U niektórych pacjentów w następnym dniu po zabiegu może dodatkowo pojawić się obrzęk trwający około 1-2 dni lub złuszczanie, które występuje zazwyczaj 2-4 dni po wykonanej procedurze. W niektórych bardziej wrażliwych miejscach mogą pojawić się punktowe wybroczyny.

CZĘSTOTLIWOŚĆ ZABIEGÓW

W przypadku zabiegów odmładzających twarz i szyję zaleca się wykonanie 3-5 zabiegów w serii co 4 tygodnie.

W przypadku leczenia blizn lub znacznej wiotkości skóry: 6-8 zabiegów co 2-4 tygodnie.

Cennik mezoterapii igłowej Dermapen 4.0 w Celeste

Twarz
800 zł
Szyja700 zł
Oczy500 zł
Twarz + szyja1150 zł
Szyja + dekolt1300 zł
Twarz + szyja + dekolt1500 zł
Blizny potrądzikowe na twarzyod 700 do 850 zł
Pakiet 3 zabiegów na twarz2000 zł
Pakiet 3 zabiegów na szyję1800 zł
Dermapen + PRX T331000 zł

Udostępnij nas: