Beauty majówka - poznaj polecane zabiegi na twarz i ciało

Beauty majówka – poznaj polecane zabiegi na twarz i ciało

Admin Blog

Długi weekend majowy to przedsmak lata! Nieważne, czy planujesz wtedy wyjazd w malownicze miejsce, grilla w ogródku czy długą, wieczorną imprezę ze znajomymi ? dodatkowe dni wolnego to świetna okazja, aby intensywnie zregenerować ciało.

Skóra po zimie potrzebuje porządnego wsparcia: wymęczyły ją mrozy, suche powietrze i zmiany temperatury. Długi weekend majowy jest idealnym momentem do odwiedzenia salonu kosmetycznego, ponieważ wtedy łatwo możemy ochronić się przed słońcem i przeczekać w domu najgorsze zaczerwienienia. To ostatni dzwonek przed latem, aby pozbyć się tego, co najbardziej nam przeszkadza!

A zatem jakie zabiegi na majówkę polecamy?

1. Laserowa depilacja LinScan

Gładkie nogi przez całe lato? To możliwe! 

Innowacyjny Linscan gwarantuje skuteczność na poziomie 90%. Jego działanie polega na niszczeniu cebulek włosa za pomocą wiązki lasera, który jednocześnie jest bardzo łagodny dla naskórka.

W wakacje nie wykonuje się depilacji laserowej, ponieważ jakakolwiek opalenizna uniemożliwia przeprowadzenie zabiegu, a po usunięciu owłosienia konieczne jest unikanie światła słonecznego przez dwa tygodnie oraz korzystania z basenów przez tydzień. Jest to ostatni moment, aby wykonać jeszcze jeden zabieg z serii depilacji LinScan przed wakacyjną przerwą.

2. Usuwanie rozstępów i blizn laserem Fotona

Laseroterapia pozwala bezpiecznie i wyraźnie zredukować rozstępy oraz blizny nie tylko pooperacyjne czy pourazowe, ale również potrądzikowe. Jak to działa? Światło lasera Fotona Spectro SP pobudza komórki – fibroblasty – do zwiększonej produkcji nowych włókien kolagenowych. W efekcie możemy zaobserwować znaczne spłycenie blizn oraz rozstępów.

Podobnie jak w przypadku depilacji, po laseroterapii wskazana jest ochrona skóry przed promieniami słonecznymi przez dwa tygodnie. Proces regeneracji bezpośrednio po zabiegu trwa około 7 dni, dlatego majówka gwarantuje okienko czasowe na odpoczynek bez narażania się na letnie upały.

3. Endermologia LPG

Innowacyjna i bezinwazyjna metoda walki z cellulitem oraz tkanką tłuszczową: to właśnie endermologia.

Zabieg polega na masażu mechanicznym ciała, który wspomaga przepływ limfy, stymuluje produkcję kolagenu oraz elastyny, dzięki czemu wygładza skórę. Mobilizacja tkanki tłuszczowej daje efekt wyszczuplenia, zmniejszenia obwodu poszczególnych części ciała oraz redukcji cellulitu.

Wiosna jest idealnym momentem na poprawę kondycji skóry oraz wymodelowanie sylwetki dzięki endermologii LPG. Skorzystaj już teraz i bądź gotowa na wakacje!

Udostępnij nas: