Dermapen, czyli alternatywa dla mezoterapii. Komu polecamy?

Dermapen, czyli alternatywa dla mezoterapii. Komu polecamy?

Admin Blog

Bardziej skuteczny niż krem, drogie serum i maseczka razem wzięte! Kosmetyki nakładane od zewnątrz nie są w stanie wywołać piorunujących efektów, ich działanie jest bowiem przytłumione przez wiele warstw naskórka. Pełnię możliwości osiągają te preparaty, które podawane są od razu w głąb skóry.

Na tym właśnie polega zabieg mezoterapii mikroigłowej urządzeniem Dermapen – dzięki automatycznemu nakłuwaniu skóry, ampułki z substancjami czynnymi od razu trafiają tam, gdzie mają szansę zadziałać najlepiej. Uważa się, że innowacyjny Dermapen to ulepszona wersja klasycznej mezoterapii igłowej. Czy rzeczywiście? Kto powinien zdecydować się właśnie na to rozwiązanie?

Najnowsza technologia

Dermapen jest urządzeniem, którego najmocniejszą stroną jest wysoka precyzja. Niewielka głowica kryje w sobie kilka mikroigieł, poruszających się w pulsującym rytmie. W ciągu sekundy są one w stanie nakłuć skórę kilkadziesiąt razy. Aparat pozwala regulować głębokość wkłucia od 0,2 do 1,5 mm, zależnie od miejsca na ciele. W ten sposób w tkance powstają mikrouszkodzenia – a żeby je naprawić, komórki muszą przyspieszyć proces regeneracji. W ten sposób samo nakłuwanie pobudza wytwarzanie włókien elastyny i kolagenu, odpowiadających za jędrność cery.

Ten niezawodny efekt dodatkowo wzmacniany jest przez specjalny kosmetyk zawierający składniki aktywne, podawany podczas wkłucia w głąb skóry. W ten sposób Dermapen gwarantuje precyzję i efekty w pełni zgodne z oczekiwaniami.

Dermapen – w czym może Ci pomóc?

Lista problemów, które potrafi zniwelować Dermapen, jest bardzo długa. Znajdziemy tutaj wygładzenie zmarszczek, redukcję przebarwień czy rozstępów, spłycenie blizn i zmniejszenie porów. Dodatkowo, każdy zabieg dogłębnie odżywia, nawadnia, ujędrnia.

Najważniejsza jest jednak regularność – jeden zabieg przyniesie bardzo dobre efekty, ale aby je utrwalić, potrzebnych będzie kilka sesji. Dla każdej Klientki ustala się indywidualny plan zabiegów, dostosowany do potrzeb.

Co jest lepsze – Dermapen czy mezoterapia?

Oba zabiegi to w gruncie rzeczy ta sama procedura, różnica polega jedynie na używanej technologii. Dermapen jest bardziej zaawansowany, ale jednocześnie droższy – zabieg na twarz to koszt 800 zł, podczas gdy mezoterapia igłowa twarzy kosztuje 500 zł. Wydaje się więc, że Dermapen będzie najodpowiedniejszy dla osób, które zmagają się z głębszym problemem, wymagającym skoncentrowanego działania, oraz dla Pań, które już wcześniej korzystały z podobnych zabiegów.

Jeśli dopiero wkraczasz w świat kosmetologii, możesz wypróbować mezoterapię igłową. Następny krok – Dermapen!

Udostępnij nas: