Czy wiesz, jak wygląda zabieg endermologii LPG?

Czy wiesz, jak wygląda zabieg endermologii LPG?

Admin Blog

Zabieg, jakim jest endermologia LPG, cieszy się ogromnym zainteresowaniem wśród klientów. Jego popularność wynika w dużej mierze ze skuteczności działania oraz gwarantowanych efektów, które widać w szybkim tempie. Endermologia jest wszechstronną terapią działającą na wszystkie partie ciała, dlatego każdy z pewnością znajdzie odpowiedni powód, by się na nią zdecydować. Nie tylko poprawia wygląd i modeluje sylwetkę, ale także pozytywnie wpływa na ogólne samopoczucie. Przekonaj się na własnej skórze i postaw na innowacyjne rozwiązania dla swojego ciała.

Czym jest endermologia LPG?

Podczas tego zabiegu kluczowa jest współpraca ze sobą rolek, które znajdują się wewnątrz specjalnej komory. To tam dzieje się proces o nazwie mechanotransdukcja. Podczas niego komórki zmieniają bodźce mechaniczne w aktywność chemiczną. Sprawia to, że dochodzi do metabolizmu tkanki tłuszczowej, a także do większej produkcji zarówno kolagenu, jak i elastyny. W efekcie skóra jest napięta, a przepływ limfy jest znacznie większy, obrzęki zmniejszają się, organizm oczyszcza z toksyn, a sylwetka staje się smukła.

Jakie są efekty zabiegu endermologii LPG?

Endermologia LPG to profesjonalny zabieg medycyny estetycznej, który umożliwia efektywne wymodelowanie sylwetki, wyraźnie poprawiając jej kształt. Spektakularne efekty, jakie można uzyskać, to przede wszystkim pobudzenie procesu pozbywania się komórek tłuszczowych i przyspieszenie przemiany materii.

Podczas zabiegu rozbijane są złogi tłuszczu, doprowadzając do aktywacji procesu o nazwie lipoza. Ponadto endermologia stymuluje krążenie krwi oraz pracę układu limfatycznego. W efekcie ciało jest jędrniejsze, a skóra bardziej elastyczna. Wszystko za sprawą pobudzenia produkcji elastyny, oraz kolagenu. Warto dodać, że zabieg pozwala także na pozbycie się zbędnych toksyn z organizmu. 

Do najważniejszych korzyści i efektów, które można dostrzec po endermologii, zalicza się również modelowanie sylwetki, wygładzenie skóry, nadanie jej zdrowego wyglądu, zmniejszenie cellulitu i obrzęków, wyrównanie tkanki podskórnej.

Jak wygląda zabieg endermologii?

Technologia LPG to wielopoziomowa stymulacja tkanek. Skuteczność tego rozwiązania jest potwierdzona szeregiem badań klinicznych i pozytywnymi opiniami wielu zadowolonych osób. Warto mieć na uwadze, że zabieg ten stanowi świetne uzupełnienie zdrowego trybu życia – zbilansowanej diety oraz ruchu. W połączeniu z nimi umożliwia szybkie wymodelowanie sylwetki w bezpieczny, efektywny sposób.

Endermologia LPG wykorzystuje mobilne rolki, które są niezależne i działają synergicznie oraz działają wewnątrz komory. W zależności od potrzeb pracują one w sekwencjach bądź w trybie ciągłym. Technologia stosowana podczas zabiegu może przyjąć formę:

  • Roll In – to mobilizacja tkanki tłuszczowej, aktywacja lipolizy oraz stymulacja adipocytów;
  • Roll Out – pozwala na zwiększenie produkcji zarówno kolagenu, jak i elastyny;
  • Roll Up – umożlwiia poprawę kształtu sylwetki, usprawnia przepływ limfy i redukuje cellulit.

Udostępnij nas: