Endermologia

Endermologia – co to jest i jakie efekty przynosi?

Admin Blog

Endermologia LPG to skuteczny i odprężający zabieg, polecany osobom chcącym pozbyć się cellulitu, wymodelować ciało i zgubić parę centymetrów w obwodach. Warto wykonać go właśnie teraz, by w sezonie bikini olśnić jędrną i zgrabną sylwetką!

Endermologia LPG – na czym polega?

Zabieg wykorzystuje działanie rolek współpracujących ze sobą wewnątrz specjalnej komory. Rolki pracują w trzech trybach, w sposób ciągły lub sekwencyjny: Roll In skupia się na mobilizacji tkanki tłuszczowej, Roll Up wymierzony jest w cellulit, a Roll Out stymuluje produkcję kolagenu i elastyny, by ujędrnić ciało.

Dzięki takiemu połączeniu zyskujemy bez wysiłku spektakularne efekty: pobudzamy metabolizm tkanki tłuszczowej, likwidujemy obrzęki i nierówności podskórne, a także walczymy z wiotkością i brakiem sprężystości.

Zabieg jest relaksujący i bezbolesny. Przed jego wykonaniem należy ubrać specjalną, obcisłą odzież. Kosmetolog wykonuje masaż wszystkich problematycznych stref, a efekt widoczny jest już po kilku zabiegach!

Kształtuj sylwetkę bez wysiłku!

Jeśli zależy ci na pięknej i szczupłej sylwetce, na pewno próbowałaś ćwiczyć czy biegać. Bardzo często jednak wysiłek włożony w aktywność fizyczną nie przynosi spektakularnych efektów – owszem, czujemy się lepiej, jesteśmy zdrowsi, ale uporczywy cellulit nie chce zniknąć. W takich sytuacjach z pomocą może przyjść endermologia LPG, wykorzystująca zaawansowane technologie, by modelować i rzeźbić ciało!

Zabieg ten może być również wsparciem procesu odchudzania. Często gubienie nadprogramowych kilogramów skutkuje zwiotczeniem i obwisaniem skóry. Jesteśmy szczuplejsi, ale wygląd ciała wciąż nas nie satysfakcjonuje. Endermologia, dzięki pobudzaniu produkcji kolagenu i elastyny, szybko radzi sobie z takim problemem.

Co warto wiedzieć przed zabiegiem? Co robić później?

Przeciwwskazaniem do wykonania zabiegu są m.in. tłuszczaki, przepuklina brzuszna czy zapalenie żył. Również przyjmowanie niektórych leków może uniemożliwić wykonanie masażu. Powinny z niego zrezygnować kobiety w ciąży i karmiące piersią. Ogólnie jednak lista przeciwwskazań nie jest długa, a endermologia to nie tylko zabieg beauty. Pracujące w różnych trybach rolki dobrze wpływają na bóle mięśni, kości i stawów.

Po zabiegu warto pić dużo wody, która wspomoże proces usuwania toksyn z organizmu. Mile widziane jest również podejmowanie aktywności fizycznej, która podtrzyma efekty endermologii. Dieta, ćwiczenia i seria wspomnianych zabiegów to najprostsza droga do osiągnięcia kształtnej, jędrnej sylwetki!

Udostępnij nas: