Ferulac Peel

Ferulac Peel – profesjonalny peeling chemiczny od Mediderma

Admin Blog

Medycyna estetyczna oferuje coraz więcej zaawansowanych zabiegów, które wykorzystują składniki aktywne o silnym działaniu, dzięki czemu efekty można zobaczyć natychmiastowo. Dużym zainteresowaniem cieszą się profesjonalne peelingi chemiczne. Jednym z tych, który warto rozważyć to Ferulac Valencia Peel, który skutecznie odmładza skórę. To doskonały wybór zarówno w terapii przeciwstarzeniowej, jak i minimalizującej skutki działania promieni słonecznych. Jeśli szukasz rozwiązania, dzięki któremu szybko poprawisz kondycję swojej skóry, sięgnij po Ferulac Peel.

Czym jest Ferulac Peel?

Laboratorium Ferulac Peel opatentowało innowacyjny system peelingów nanosomowych, które wykorzystują substancję czynną w postaci wysokostężonego kwasu ferulowego i witaminy C również wysokoskoncentrowanej. Gama ta jest wzbogacona także o inne, dodatkowe składniki, dzięki którym można jeszcze bardziej uzyskać pożądany efekt. Niezależnie od tego, jakie rozwiązanie się wybierze, masz pewność korzystania z zabiegu o natychmiastowym i silnym działaniu, które sprosta największym wymaganiom.

Peeling Ferulac Peel to naturalna ochrona antyoksydacyjna dla skóry. Decydując się na zabieg, można efektywnie zapobiec procesowi przedwczesnego starzenia się skóry na poziomie komórkowym. Dodatkowo to bardzo ważna ochrona przed negatywnym działaniem promieni słonecznych. Dlatego sięga po niego spore grono osób, które zauważa przejawy fotostarzenia, różnorodne przebarwienia po słońcu czy melasmy. Z uwagi na to, że Ferulac Peel nie doprowadza do złuszczania się naskórka, może być wykonywany w bezpieczny sposób przez cały rok.

Składniki aktywne Ferulac Peel

W zależności od tego, jaki rodzaj peelingu z gamy Ferulac się wybierze, w składzie można znaleźć kilka różnych składników aktywnych o innym działaniu. Tym głównym jest jednak kwas ferulowy. Cechuje się on bardzo silnymi właściwościami antyoksydacyjnymi. Dzięki nim skutecznie neutralizuje wolne rodniki, które odpowiadają m.in. za procesy starzenia się skóry. Dodatkowo kwas ferulowy świetnie zabezpiecza skórę przed promieniowaniem zarówno UVA, jak i UVB. W efekcie uszkodzenia powodowane przez ekspozycję na słońce są zminimalizowane. Kwas ten wspomaga także pracę innych fotoprotektorów i wzmacnia działanie witaminy C oraz E. Kolejnym efektem zastosowania go jest rozjaśnienie przebarwień i zapobieganie ich powstawaniu.

W skład zabiegu Ferulac Peel wchodzą także inne elementy. Są to kwasy owocowe – kwas jabłkowy, cytrynowy i mlekowy – które wspierają działanie kwasu ferulowego. Ponadto to także floretyna. Ta zaś zwiększa przenikanie substancji aktywnych, hamuje aktywność enzymu niszczącego włókna elastyny i działa antyoksydacyjnie.

Ferulac Peel – o czym warto wiedzieć?

Zabieg Ferulac Peel stanowi rozwiązanie niezwykle proste, innowacyjne i bezpieczne w wykonaniu. Z uwagi na dużą koncentrację składników aktywnych natychmiastowo poprawia kondycję skóry, sprawiając, że jest ona odmłodzona, elastyczna i pełna blasku już po pierwszej serii. Do widocznych rezultatów można zaliczyć jednolity kolor skóry, zdrowy blask, zlikwidowanie zmian pojawiających się po ekspozycji na słońce, spłycenie zmarszczek oraz nawilżenie i wygładzenie skóry. Aby uzyskać optymalne efekty, rekomenduje się przeprowadzenie zabiegu co najmniej 3-6 razy w odstępie od 1 do 2 tygodni.

Udostępnij nas: