Fotoodmładzanie - czy to dobry pomysł dla każdego?

Fotoodmładzanie – czy to dobry pomysł dla każdego?

Admin Blog

Marzysz o tym, aby cieszyć się piękną i zadbaną cerą, a przede wszystkim gładką, której odejmiesz kilka lat? Doskonałym rozwiązaniem jest zdecydowanie się na nowoczesny zabieg, którym jest fotoodmładzanie. Dzięki wykorzystaniu fal elektromagnetycznych możesz skutecznie przeciwdziałać procesom starzenia się skóry. Podpowiadamy, czy to metoda odpowiednia dla każdej osoby oraz jakie są dla niej przeciwskazania. 

Na czym polega fotoodmładzanie skóry?

Jeśli szukasz sposobu na młody wygląd, a codzienna pielęgnacja nie jest dla Ciebie wystarczająca, zdecyduj się na fotoodmładzanie T3, które jest sposobem niezwykle skutecznym i zadowalającym. To zabieg, jaki skierowany jest na ogólną poprawę kondycji skóry oraz jej wyglądu, a przy tym jej dogłębną rewitalizację. W efekcie stanie się ona zdrowsza, pełna blasku i przede wszystkim będzie wyglądać młodziej. To idealny wybór dla pacjentów, którzy chcą sobie odjąć nieco lat. Terapia naświetlania cery przy wykorzystaniu specjalistycznego urządzenia, jakie emituje światło laserowe, trwa bardzo krótko, a przy tym jest bardzo intensywna.

Laserowe fotoodmładzanie twarzy T3 pozwala na uzyskanie świetnych rezultatów już po pierwszej sesji. To ogromny atut, który sprawia, że metoda cieszy się coraz większym zainteresowaniem pacjentów. Warto jednak pamiętać, że aby uzyskać jak najlepszy efekt, konieczne będzie zdecydowanie sie na więcej nic jeden zabieg. Specjalista odpowiednio dobierze liczbę serii i odstęp czasu pomiędzy nimi. Z pewnością zauważysz, że znikną nie tylko zmarszczki, ale też niedoskonałości, jakie sprawiają, że skóra wygląda na szarą i zmęczoną. Co więcej, efekty fotoodmładzania T3 są długoterminowe. Poprawa gęstości skóry, zwiększenie produkcji kolagenu pozwalają na wydłużenie naszej cerze młodości. 

Jakie są wskazania dla fotoodmładzania skóry?

Czy zatem fotoodmładzanie twarzy T3 jest zabiegiem rekomendowanym dosłownie dla wszystkich osób? To przede wszystkim idealny wybór dla pacjentów, którzy dostrzegają, że skóra ulega procesowi starzenia. Jej gęstość spada, staje się mniej jędrna, pozbawiona blasku i nawilżenia. W takim przypadku terapia przy wykorzystania wiązki elektromagnetycznej jest nie tylko skuteczna, ale przede wszystkim najbezpieczniejsza i najmniej inwazyjna. Jeśli zatem chcesz w znaczący sposób spowolnić procesy starzenia, walczysz z rozszerzonymi porami czy problemami z naczynkami (zmiany naczyniowe, rumień, przebarwienia czy trądzik różowaty), to możesz śmiało skusić się właśnie na tę metodę. Fotoodmładzanie T3 jest rekomendowane także młodym osobom, jakie borykają się z nadmiernym przetłuszczanie skóry oraz które często się opalają, w efekcie czego na twarzy pojawią się oznaki posłonecznego starzenia się skóry. Zabieg może być wykonywany nie tylko na twarzy, ale również na szyi, dekolcie, plecach, dłoniach.

Przeciwskazania dla fotoodmładzania, o których warto wiedzieć

Przede wszystkim na fotoodmładzanie twarzy T3 nie powinny decydować się kobiety w ciąży czy karmiące piersią. To jedno z podstawowych przeciwskazań dla zabiegu. Ponadto osoby ze świeżą opalenizną czy takie, które przyjmują zarówno leki, jak i suplementy, jakie w składzie zawierają beta-karoten. W przypadku tych pacjentów skóra jest znacząco bardziej wrażliwa, więc terapia mogłaby ją podrażnić. Wśród innych przeciwskazań znajduje się m.in. stosowanie leków przeciwko zakrzepicy, schorzenia takie jak cukrzyca, choroby układu naczyniowo-krążeniowego, nowotwory, choroby autoimmunologiczne. Ponadto fotoodmładzania T3 nie zaleca się osobom z zaburzeniami gospodarki hormonalnej.

Udostępnij nas: