Ile kosztuje laserowe usuwanie blizn? Sprawdź naszą ofertę!

Ile kosztuje laserowe usuwanie blizn? Sprawdź naszą ofertę!

SalonCeleste Blog

Blizna to ubytek skóry lub tkanki podskórnej. W zależności od struktury wyróżnia się, zmiany przerostowe, zanikowe oraz bliznowce. Przyczyn ich powstawania jest bardzo wiele. Najczęściej są to urazy mechaniczne, fizyczne lub chemiczne, a także procesy chorobowe. 

Laseroterapia to bardzo skuteczna metoda radzenia sobie z bliznami. Redukowanie ubytków dotyczy głównie niedoskonałości na skórze powstałych w wyniku przebytego trądziku, operacji bądź urazu. A ile kosztuje laserowe usuwanie blizn? Przeczytaj poniższy artykuł i dowiedz się wszystkiego, co istotne. 

Dlaczego laseroterapia jest tak skuteczna?

To jedna z najskuteczniejszych metod radzenia sobie z bliznami. Światło lasera pobudza komórki skóry właściwej, co przyspiesza proces produkcji nowych włókien kolagenowych. Ostateczne efekty uzależnione są od indywidualnych uwarunkowań organizmu w przypadku każdego pacjenta. Seria zabiegów pozwala spłycić przerośnięte blizny oraz odbudować blizny zanikowe. Pacjenci mogą więc skutecznie pozbyć się dotychczasowych niedoskonałości, które uważali za nieestetyczne i wstydliwe. W naszym salonie gwarantujemy profesjonalne i indywidualne podejście oraz wysoki poziom bezpieczeństwa i komfortu podczas zabiegu. 

Kiedy można zgłosić się na laseroterapię? 

W salonie Celeste zajmujemy się redukcją blizn potrądzikowych, przerośniętych, pooperacyjnych, pourazowych i trudno gojących się. Do zabiegu kwalifikują się wyłącznie te osoby, u których stwierdzono moment całkowitej, samoistnej przebudowy blizny. Przed przystąpieniem do terapii z każdą Klientką przeprowadzamy indywidualny wywiad, podczas którego sprawdzamy, czy występują jakiekolwiek przeciwwskazania (np. aktywne choroby lub zażywanie leków światłouczulających).

Jaki jest koszt laserowego usuwania blizn?

Kwota przeprowadzenia serii zabiegów uzależniona jest od obszaru i wielkości blizny oraz od jej umiejscowienia. Usunięcie pojedynczej zmiany wiąże się z wydatkiem w granicach 150-500 zł. Każdy przypadek wyceniany jest indywidualnie. Z kolei usunięcie blizn potrądzikowych, przerośniętych, to koszt rzędu 600 zł w przypadku całej twarzy, 400 zł w przypadku policzków, 300 zł w przypadku czoła i 1 200 zł w przypadku pleców. Zachęcamy do umówienia się na konsultację w naszym gabinecie, podczas której nasi specjaliści będą w stanie oszacować ilość potrzebnych zabiegów oraz ostateczną wartość całego procesu laserowego usuwania blizn.

Udostępnij nas: