Jakie efekty daje nieablacyjny lifting skóry?

Jakie efekty daje nieablacyjny lifting skóry?

Salon Celeste Blog

Laseroterapia frakcyjna to niezwykle skuteczna metoda zmniejszania objawów starzenia się skóry. Nieablacyjny lifting przynosi świetne efekty widoczne gołym okiem – poprawia owal twarzy, spłyca zmarszczki i ujędrnia wiotką skórę. Zastosowana technika działania lasera sprawia, że zabieg jest zarówno nieinwazyjny, jak i w pełni bezpieczny. Warto się na niego zdecydować, bo pierwsze korzyści można zauważyć już na kilka dni po jego wykonaniu.

Co wyróżnia nieablacyjny lifting skóry?

Czy wiesz, dlaczego laser frakcyjny nieablacyjny i zabieg SMOOTH są tak skuteczne? Urządzenie działa na zasadzie wysyłania krótkich impulsów o wysokiej energii. Mimo to powierzchnia skóry nie jest w żaden sposób uszkodzona, a wiązka przenika dogłębnie przez naskórek bez przerywania jego struktury. Laser doprowadza do zmian termicznych na poszczególnych partiach skóry. Dzięki temu dochodzi do zwiększenia produkcji kolagenu, a to z kolei doprowadza do rewitalizacji skóry oraz jej ujędrnienia.

To doskonałe rozwiązanie nie tylko na oznaki starzenia się skóry, ale także na podkrążone oczy czy rozszerzone pory. Uniwersalność, skuteczność i nieinwazyjność sprawiają, że zabieg, jakim jest nieablacyjny lifting, cieszy się ogromnym zainteresowaniem.

Zalety zabiegu SMOOTH – jakich spodziewać się efektów?

Upływ czasu powoduje u Ciebie kompleksy? Tracisz pewność siebie i szukasz sposobu na poprawę kondycji skóry? Nieablacyjny lifting może okazać się strzałem w dziesiątkę, który idealnie odpowie na Twoje potrzeby. Pośród efektów, które widać gołym okiem, znajdują się przede wszystkim:

  • znaczna poprawa gęstości oraz jędrności skóry, dzięki czemu ta wygląda młodziej;
  • wygładzenie istniejących zmarszczek;
  • usunięcie blizn o różnym charakterze (np. te występujące po trądziku czy urazach);

Laser frakcyjny jest na tyle efektywny, że rezultaty liftingu są widoczne już po pierwszej serii. Należy jednak mieć na uwadze, że rekomenduje się, by wykonać od 4 do 6 sesji, które będą rozłożone w czasie z odstępem około kilku tygodni. O tym, jaki wariant będzie dla Ciebie najlepszy, poinformuje Cię kosmetolog po dokładnym zapoznaniu się z kondycją skóry.

Dla kogo nieablacyjny lifting skóry?

Nieablacyjny lifting skóry jest zabiegiem w pełni bezpiecznym, dlatego nie wymaga on żadnego okresu rekonwalescencji. To doskonały wybór dla najbardziej zabieganych osób. Ponadto nie jest on inwazyjny i bolesny, dlatego chętnie decydują się na niego osoby o dużej wrażliwości. 

Wśród wskazań do wykonania zabiegu SMOOTH wymienia się najczęściej: obecność blizn i rozstępów na ciele, korektę zarówno zmarszczek, jak i różnorodnych zmian pigmentacyjnych, zapobieganie i zwalczanie skutków procesu fotostarzenia skóry i utrata elastyczności skóry.

Udostępnij nas: