Automatycznie zapisany szkic

Mezoterapia igłowa – jakie kryje w sobie możliwości?

Admin Blog

Jednym z najpopularniejszych zabiegów medycyny estetycznej jest nieprzerwanie od dłuższego czasu mezoterapia igłowa. To skuteczna metoda, która polega na wstrzyknięciu substancji aktywnych aż w głąb skóry właściwej i tkanki podskórnej. Substancje te są dobierane w indywidualny sposób w zależności od potrzeb pacjenta. Mezoterapia pozwala m.in. na przywrócenie skórze równowagi, młodego wyglądu i wsparcie mikrokrążenia, zwiększenie napięcia i redukcję oznak starzenia. To wszystko można osiągnąć w prosty sposób. Wyjaśniamy, jakie efekty można uzyskać i przy wykorzystaniu jakich substancji aktywnych.

Gładka, zdrowa i oczyszczona skóra

Jednym z najpopularniejszych koktajli stosowanych przy mezoterapii jest gama CytoCare, która ma bardzo kompleksowe działanie i pozwala na wyraźne odmłodzenie i wygładzenie skóry. W skład tego preparatu wchodzi aż 55 aktywnych składników, pośród których znajdują się ważne witaminy, sole nieorganiczne oraz aminokwasy. Ponadto jest zawiera się w nim bardzo wysoka ilość kwasu hialuronowego. Dzięki temu zabieg sprawia, że skóra staje się zregenerowana, nawodniona, ma znacznie lepszą kondycję. Takie połączenie istotnych składników pozwala na uzyskanie spektakularnego blasku, dzięki czemu drobne zmarszczki staną się wprost niewidoczne.

Innym rozwiązaniem jest CytoCare S Line. To wybór idealny dla wszystkich osób poszukujących sposobu na dogłębne nawilżenie skóry oraz silną antyoksydację. Kompozycja substancji przynosi natychmiastowy efekt. Cera jest rozświetlona, a jej naturalna równowaga fizjologiczna zostaje przywrócona. To sposób również na odmłodzenie delikatnych obszarów ciała – oczu, a także dekoltu i grzbietów dłoni.

Napięcie skóry i zniwelowanie oznak starzenia

Marzysz o młodej i napiętej skórze? Możliwością jest zabieg StrechCare, który jest połączeniem kwasu hialuronowego o bardzo wysokim stężeniu wraz z odpowiednio dobraną ilością witaminy B5 i kompleksu antyoksydantów DMAE. Dzięki niemu skóra jest doskonale napięta i wzmocniona. Rysy twarzy stają się wyraziste, a owal wyrzeźbiony. Przy tym cera jest świetnie rozświetlona, nawilżona. Co więcej, StretchCare ma zastosowanie nie tylko na twarzy, ale także sprawia, że biust nabiera kształtu, rozstępy czy przebarwienia są mniej widoczne.

Zabieg wspierający kondycję włosów

Co ciekawe, mezoterapia igłowa wspiera również walkę z wypadaniem włosów. Wszystkie osoby, które szukają kompleksowego sposobu na polepszenie kondycji swoich włosów i skuteczniejsze uporanie się z rozmaitymi schorzeniami i problemami, mogą spróbować zabiegu HairCair, który jest bogaty w liczne składniki o szerokim działaniu. Dzięki niemu struktura włosów ulega poprawie, wydzielanie sebum staje się uregulowane, a równowaga biologiczna skóry jest przywrócona. Koktajl ten zawiera cenne składniki – argininę, glicynę, glutaminę, ornitynę, cysteinę oraz cynk. Ponadto witamin z grupy B. Warto zadbać o swoje włosy w inny sposób niż zwykle.

Udostępnij nas: